אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
(בני דויטש ויואב אלקלס באדיבות הפקת מירוץ מינוס 400)

היסטוריה: אליפות העולם לאופנועי שטח יצאה לדרך

שלישי | | 19:52    מאת מערכת ישראל ספורט

בסיום המירוץ האורבני הגיע ראשון, אלוף העולם בילי בולט כאשר ההקפה המהירה שלו עמדה על 44.575 שניות. סוף סלע הרוכב הישראלי הבכיר הגיע למקום ה-4, ההקפה המהירה שלו עמדה על 47.200 שניות

מאות רוכבים ורוכבות, בניהם מחזיקי אליפויות עולם, הוזנקו הבוקר (שלישי) אחד אחרי השני בשני מקצים, אל מסלול אתגרי שנבנה במיוחד בנוף הייחודי של ים המלח. Minus 400 - Desert Extreme, אליפות העולם שנפתחה הבוקר תימשך עד ליום חמישי בארץ ים המלח.

את האליפות יזמו משרד התרבות והספורט, התאחדות הספורט המוטורי, קבוצת קומטק וחברת RIDERS FOR RIDERS שחברו להבאת האירוע המוטורי הבינלאומי הגדול ביותר שהגיע לישראל. המארגנים שמו לעצמם למטרות להציג ולהנגיש לקהלים חדשים את יופייה וייחודיה של מדינת ישראל, שמירה על איכות הסביבה והטבע, רכיבה ערכית וקידום הכלכלה והתיירות בדגש על אזור ים המלח.

(בני דויטש ויואב אלקלס באדיבות הפקת מירוץ מינוס 400)
בסיום המירוץ האורבני הגיע ראשון אלוף העולם בילי בולט, כאשר ההקפה המהירה שלו עמדה על 44.575 שניות. סוף סלע, הרוכב הישראלי הבכיר, בלט בין מאות הרוכבים הגיע למקום ה-4  כאשר ההקפה המהירה שלו עמדה על 47.200 שניות.

שר התרבות וספורט חילי טרופר: "כניסתה של ישראל לסבב אליפות העולם ביחד עם מדינות נוספות, תחזק את מעמדה של ישראל בתחום הספורט המוטורי הבינלאומי, זאת במקביל לחיזוק הכלכלה הישראלית והתיירות הנכנסת וכמובן גם בחיזוק תדמיתה של ישראל בעולם באמצעות יופיו המדברי הייחודי של ים המלח".

נגישות