חיים: ''דוד פגע לגוליית ברקה, אנחנו פגענו לצרפת בלב''היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרת
בכחול: עידו לוין (באדיבות איגוד הג'ודו הבינלאומי - IJF)

כמעט זכה במדליה: עידו לוין הפסיד בקרב על הארד

שבת | | 18:50    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודוקא הישראלי (עד 73 ק''ג) ניצח באיפון את סגן אלוף העולם, האזרי אורוז'וב, שגם קטף מדליית כסף בריו 2016, אבל פספס מדליה עם דרמה מול יריב ספרדי בגרנד סלאם אנטליה. הדחה מוקדמת לשריר ופרימו

מקום חמישי לעידו לוין הערב (שבת) ביומה השני של תחרות הגראנד סלאם באנטליה, טורקיה 2022. לוין שהתחרה בקטגוריית המשקל עד 73 ק"ג, החל את דרכו בניצחון בעונשים בסיבוב הראשון על יוסוף איסריצ'י הטורקי המקומי, המשיך עם ניצחון בוואזרי על ג'פרסון סנטוס ג'וניור מברזיל ובשמינית הגמר רשם הפתעה גדולה, כאשר גבר בניצחון באיפון ענק על מדליסט הכסף האולימפי מריו, רוסתם אורוג'וב האזרי.

ברבע הגמר נעצר כאשר הפסיד לגיאורגי טיראשווילי מגיאורגיה. בעקבות ההפסד נשר לבית הניחומים בו ניצח באיפון את מיכאל טסוטלאשווילי מיוון. בקרב על הארד נוצח בידי סלבדור סאזס רוקה הספרדי, מדליסט הכסף מגראנד פרי פורטוגל 2022 וסיים קרוב לפודיום עם המקום החמישי המכובד.

מוקדם יותר היום גילי שריר וכרם פרימו הודחו בשלבים המוקדמים במשקל עד 63 ק"ג. מאיה גושן הפסידה בסיבוב השני למריה פורטלה הברזילאית, במשקל עד 70 ק"ג והודחה גם היא מהמשך התחרות.

נגישות