יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
ההגרלה היום (האתר הרשמי)

סמנו ביומנים: לוח המשחקים המלא למונדיאל 2022

שבת | | 09:15    מאת מערכת ישראל ספורט

המשחק הראשון - בו ייפגשו הולנד וסנגל - יתקיים ב-21 בנובמבר, ב-12:00 בצהריים. גם אנגליה-איראן באותו יום. מסי מול לבנדובסקי יומיים אחרי המפגש בין רונאלדו לסוארס. הלוח המלא של גביע העולם בפנים

הגרלת שלב הבתים של קטאר 2022 התקיימה הערב (שישי) בדוחא וסידרה מספר מפגשים מרתקים שפותחים את התיאבון לקראת אירוע השיא של הספורט העולמי שיצא לדרך בחודש נובמבר. את הטורניר היה אמור להוציא לדרך המפגש בין קטאר המארחת לאקוודור, ב-21 בנובמבר, בשעה 12:00 בצהריים שעוננו, אך הוא הוזז על ידי פיפ"א ל-19:00 ולמעשה משחק הפתיחה יהיה המפגש בין הולנד לבין סנגל, שייערך בשעה 13:00. לאחר מכן תגיע המנה העיקרית ומפגשים בין ליאו מסי וארגנטינה לרוברט לבנדובסקי ופולין, כריסטיאנו רונאלדו ופורטוגל מול לואיס סוארס ואורוגוואי וכמובן ספרד נגד גרמניה. להלן לוח המשחקים המלא של גביע העולם, כאשר סדר המשחקים יתפרסם בהמשך.
 


בית א'

21 בנובמבר

קטאר - אקוודור
סנגל - הולנד

25 בנובמבר
קטאר - סנגל
הולנד - אקוודור

29 בנובמבר
הולנד - קטאר
אקוודור - סנגל

בית ב'

21 בנובמבר

אנגליה - איראן
ארה"ב - וויילס/סקוטלנד/אוקראינה

25 בנובמבר
אנגליה - ארה"ב
וויילס/סקוטלנד/אוקראינה - איראן

29 בנובמבר
וויילס/סקוטלנד/אוקראינה - אנגליה
איראן - ארה"ב

בית ג'

22 בנובמבר

ארגנטינה - ערב הסעודית
מקסיקו - פולין

26 בנובמבר
ארגנטינה - מקסיקו
פולין - ערב הסעודית

30 בנובמבר
פולין - ארגנטינה
ערב הסעודית - מקסיקו
 


בית ד'

22 בנובמבר

צרפת - פרו/אוסטרליה/איחוד האמירויות
דנמרק - טוניסיה

26 בנובמבר
צרפת - דנמרק
טוניסיה - פרו/אוסטרליה/איחוד האמירויות

30 בנובמבר
טוניסיה - צרפת
פרו/אוסטרליה/איחוד האמירויות - דנמרק

בית ה'

23 בנובמבר

ספרד - קוסטה ריקה/ניו זילנד
גרמניה - יפן

27 בנובמבר
ספרד - גרמניה
יפן - קוסטה ריקה/ניו זילנד

1 בדצמבר
יפן - ספרד
קוסטה ריקה/ניו זילנד - גרמניה

בית ו'

23 בנובמבר

בלגיה - קנדה
מרוקו - קרואטיה

27 בנובמבר
בלגיה - מרוקו
קרואטיה - קנדה

1 בדצמבר
קרואטיה - בלגיה
קנדה - מרוקו

בית ז'

24 בנובמבר

ברזיל - סרביה
שווייץ - קמרון

28 בנובמבר
ברזיל - שווייץ
קמרון - סרביה

2 בדצמבר
קמרון - ברזל
סרביה - שווייץ

בית ח'

24 בנובמבר

פורטוגל - גאנה
אורוגוואי - דרום קוריאה

28 בנובמבר
פורטוגל - אורוגוואי
דרום קוריאה - גאנה

2 בדצמבר
דרום קוריאה - פורטוגל
גאנה - אורוגוואי

נגישות