ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהטאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופהנבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''5 נקודות לצ'אצ'אשווילי בהפסד גולדן סטייט בליגת הקיץדיווח: ''פולהאם מנסה לקבל את מנור סולומון בחינם''הזר הראשון: ליוואי רנדולף חתם רשמית בהפועל י-ם
נבחרת הנוער של ישראל חוגגת (צילום באדיבות: אסי קיפר)

נבחרת הנוער נחתה, יילה חוס: ''זה הישג בגלל הדרך''

רביעי | | 17:48    מאת אדי חליאבין

אופיר חיים ושחקניו חזרו ארצה לאחר שהבטיחו את מקומם באליפות אירופה בקיץ הקרוב. המאמן: ''זה המקום שאליו יילה חוס ובוני גינצבורג מכוונים אותנו''. המנהל הטכני של ההתאחדות: ''הייתי כל כך גאה בכם''

נבחרת הנוער של ישראל שבה היום (רביעי) ארצה אחרי שהעפילה אתמול לאליפות אירופה עד גיל 19 בעקבות הניצחון על סקוטלנד. המאמן אופיר חיים אמר: "הדרך ששיחקנו, כך הכדורגל הישראלי צריך להיות. זה מה שיילה ובוני דוחפים אותנו אליו, שהכדורגל יהיה אצלנו רוב הזמן ונשחק עם תשוקה. כשנבחרות באירופה מעבירות זמן מולנו - זה אומר הרבה על הכדורגל הישראלי".

צפו בנחיתה של נבחרת הנוער:


המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות בהתאחדות לכדורגל, יילה חוס, בירך את השחקנים בשדה התעופה: "לא הייתי יכול להביא פרחים כי החנות הייתה סגורה, אבל אני ממש רוצה לברך אתכם, לא רק בגלל שסיימנו ראשונים בבית והעפלנו לאליפות אירופה. ראיתי את שני המשחקים והדרך שבה שיחקנו, עם חוכמת משחק, עם טכניקה, עם תשוקה, בהתאם לדנ"א הישראלי. אחרי המשחק מול טורקיה הייתי כל כך גאה בכם ובצוות. מדובר בצעד משמעותי, לא רק בגלל ההעפלה אלא בגלל הדרך בה עשינו זאת. זה רק השלב הראשון, אתם חוזרים למועדונים להשתפר שם וניפגש שוב בהכנות ליורו. נבחרות כמו צרפת ואיטליה מחכות לנו שם, זה יהיה אתגר גדול בשבילנו".

כובש שער הניצחון ב-0:1 על סקוטלנד שהעלה את ישראל ליורו, רוי רביבו, בנו של כדורגלן העבר חיים רביבו, אמר: "ממש התרגשנו, זה רגע היסטורי. עבדנו קשה בשביל זה ואני חושב שהגיע לנו. שער הניצחון היה ממש מרגש, אין לי מילים". דור תורג'מן, שכבש צמד ב-1:3 על נבחרת טורקיה: "אופיר חיים הוא המאמן שהתחברתי אליו הכי הרבה. כבר מהמלון הוא מכניס אותך לטירוף, אין דבר שדומה לזה. בגלל זה אני חושב שהחיבור כל כך חזק איתו. אנחנו רוצים להגיע כמה שיותר גבוה, לשחק כדורגל טוב והשמיים הם הגבול".

נגישות