ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהטאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופהנבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''5 נקודות לצ'אצ'אשווילי בהפסד גולדן סטייט בליגת הקיץדיווח: ''פולהאם מנסה לקבל את מנור סולומון בחינם''הזר הראשון: ליוואי רנדולף חתם רשמית בהפועל י-ם
הקפטן ביברס נאתכו (איתן דותן, דוברות ההתאחדות)

נאתכו: ''חלאות משתמשים בדת ופוגעים בחפים מפשע''

שני | | 19:22    מאת אדי חליאבין

האימון המסכם של הנבחרת לקראת רומניה נפתח בדקת דומיה לזכר קורבנות הפיגוע בחדרה (ג', 20:45) הקפטן: ''ילדים בני 19 מסיימים את חייהם בגלל אנשים שכואב לי לקרוא להם בני אדם''. דסה חיובי לקורונה

אחרי ה-2:0 מול נבחרת גרמניה במוצ"ש, נבחרת ישראל השלימה הערב את ההכנות לקראת משחק הידידות מחר (שלישי, 20:45) מול נבחרת רומניה באצטדיון בנתניה. האימון המסכם של הנבחרת נפתח בדקת דומייה לזכרם של קורבנות הפיגוע הרצחני בחדרה אתמול. לקראת האימון התברר שהמגן אלי דסה יצא חיובי לקורונה, כאשר מאור קנדיל צפוי לפתוח במקומו. בכל אופן, דסה יעבור בדיקה נוספת על מנת לוודא את אמינות התוצאות, אך הוא לא אמור לשחק. 

המאמן גדי ברומר (איתן דותן, ההתאחדות לכדורגל)
המאמן הזמני גדי ברומר אמר במסיבת העיתונאים: "זה משחק ידידות, רוצים שהשחקנים יתפתחו. הכי חשוב זה לראות את השחקנים החדשים ואת כולם מופיעים ונהנים מהמשחק, ננסה להשיג תוצאה טובה. את המשחק מול גרמניה נסכם בערב, היינו בנסיעות והשחקנים צריכים להתאושש. אני חוויתי את הטופ העולמי מקרוב, לבוא ולנתח את המשחק מול גרמניה זה קצת בעייתי, כי הם טובים בכל פרמטר מאיתנו, אבל גם מ-90% מהנבחרות שמשחקות נגדם. אפשר קצת לצמצם את הפערים, צריך להאמין בזה".

ברומר הוסיף: "מול רומניה נצטרך ללמוד מהדברים הפחות טובים שעשינו נגד גרמניה, שזה בעיקר המעברים. להגן אפשר עם כולם, לתקוף אפשר עם כולם, אבל המעברים יותר בעייתיים ומול הגרמנים קשה לעשות את זה. זה משחק הכנה, מי שיקבל את הנבחרת אחריי ילמד מהמשחק הזה וייתן לו תובנות למשחקים הרשמיים, כששם צריך להשיג את התוצאות".
 


הקפטן ביברס נאתכו אמר: "בשמי ובשם כל הנבחרת, רוצים להשתתף בצער המשפחות אחרי הדבר הנורא שקרה בימים האחרונים. החלמה מהירה לפצועים ואנחנו בתור נבחרת מגנים כל דבר כזה, כל חלאת אדם שמגיע ופוגע בחפים מפשע. כואב מאוד, ולי באופן אישי, שחלאות אדם משתמשים בדת או דברים כאלה ומכפישים אותנו ואת שמנו ופוגעים במשפחות. ילדים בני 19 מסיימים את חייהם בגלל אנשים שכואב לי לקרוא להם בני אדם. משתתפים בצערכם".

נאתכו הוסיף: "אני מאמין שאהיה בסדר ואהיה כשיר למשחק. שיחקנו מול אחת מהנבחרות הטובות בעולם והבדלי הרמות ברורים וידועים. ידענו שנגיע בעיקר כדי להתגונן. הצוות המקצועי החדיר כל השבוע שנאמין ונשחק, לפתוח עוד קצת, וגם אם נאבד כדורים, לנסות יותר ולהעז יותר. כמובן כשעולים מול גרמניה, ונכון שהם לא עלו במאה אחוז ולא נלחמו כמו משחק רגיל, אבל עבדנו בצורה יפה מול נבחרת מאוד קשה. אנחנו לא נהיה גרמניה ולא צריכים להסתכל עליהם, צריך להסתכל על עצמנו ולהפיק את המיטב".

נאתכו סיכם: "משחקי ידידות נועדו כדי לנסות דברים אחרים. לשמחתי חמישה שחקנים ערכו בכורה ואני בטוח שבשבילם זה היה יום גדול. נאחל בהצלחה, יש עתיד לכדורגל שלנו, מקווה שימשיכו להתפתח, גם מי שנמצא פה וגם מי שיגיע. אם הדור הוותיק יוכל לעזור גם באחוז אחד אז נשמח".

נגישות