פניני: ''זה היה בידיים שלנו, לא קיבלנו החלטות נכונות''מושבה ישראלית: קני סייף חתם רשמית בנטפצ'י באקוגיא גודס הודה: ''אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו''איזה פספוס: נבחרת ישראל הפסידה 90:85 לפולין בחוץחיים: ''אתאכזב מאוד ולא אקבל את זה אם נפסיד בגמר''מוטי מלכה סיכם על חזרתו לנוף הגליל: ''חזרתי הביתה''מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזה
הגרלת סדר התחרות באליפות אירופה (איגוד ההתעמלות)

רוסיה לא הוגרלה לאליפות אירופה בהתעמלות אומנותית

ראשון | | 12:28    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמלות הרוסיות והבלארוסיות לא השתתפו בהגרלת סדר המתחרות שיופיעו ביוני, 40 נבחרות הבטיחו הגעתן: ''מהווה הזדמנות מצוינת לקהל הישראלי לבוא ולצפות מקרוב במתעמלות המובילות של הענף''

איגוד ההתעמלות בישראל ערך היום (ראשון) את הגרלת סדר המתחרות לאליפות אירופה בהתעמלות אמנותית, באירוע שנערך במלון הרודס תל אביב. אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית תיערך בין ה 15-19 ביוני באקספו ת"א בהשתתפות משוערת של 40 מדינות. נבחרות רוסיה ובלארוס לא השתתפו, אך איגוד ההתעמלות האירופי עדיין לא קבע אם הן ישתתפו או לא.

בשבוע האחרון ביקרה בישראל משלחת הכוללת נציגים מאיגוד ההתעמלות האירופאי וחברות הועדה הטכנית של ענף ההתעמלות האמנותית באיגוד ההתעמלות האירופאי, בכדי לעמוד מקרוב על ההכנות לאליפות. את המשלחת האירופית ליוו נציגי איגוד ההתעמלות הישראלי אבי שגיא ושרית שנער, יו"ר ומנכ"לית האיגוד ומפיקת התחרות, חן אברם.

סדר המשתתפות שנקבע בהגרלה: בקטגוריית אישיות ג'וניור: ישראל הוגרלה במקום ה-26. במקום הראשון בוסניה והרצגובינה ובמקום האחרון תופיע לטביה. בקטגוריית אישיות סניור: ישראל תופיע במקום ה 12. יוון ראשונה ובולגריה אחרונה. בקטגוריית נבחרות הסניור: ישראל במקום ה 20 והאחרון, וגיאורגיה תופיע במקום הראשון. סדר העלייה המלא יפורסם באתר איגוד ההתעמלות האירופאי".

מנכ"לית איגוד ההתעמלות, שרית שנער: "אנו שמחים ונרגשים לקראת קיום אליפות אירופה בישראל. אין ספק שישראל נמצאת על המפה בכל הקשור לענף ההתעמלות האמנותית וזוכה להישגים מרשימים. קיום האירוע בישראל הוא עוד נדבך בכך ומהווה הזדמנות מצוינת לקהל הישראלי לבוא ולצפות מקרוב במתעמלות המובילות של הענף, וכמובן לעודד את הנבחרת הישראלית".

נגישות