פניני: ''זה היה בידיים שלנו, לא קיבלנו החלטות נכונות''מושבה ישראלית: קני סייף חתם רשמית בנטפצ'י באקוגיא גודס הודה: ''אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו''איזה פספוס: נבחרת ישראל הפסידה 90:85 לפולין בחוץחיים: ''אתאכזב מאוד ולא אקבל את זה אם נפסיד בגמר''מוטי מלכה סיכם על חזרתו לנוף הגליל: ''חזרתי הביתה''מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזה
יניב אשכנזי (פרטי)

יניב אשכנזי מונה למנהל היחידה לספורט תחרותי

רביעי | | 14:33    מאת מערכת ישראל ספורט

התאחדות ''אילת'' הודיעה כי אחרי כ-16 שנים, ד''ר איציק בן מלך יסיים את תפקידו בקיץ הקרוב. מחליפו - שליווה את הספורט האולימפי - ייכנס לתפקיד באופן רשמי בחודש יולי לאחר ''משחקי העולם'' שייערכו בברמינגהאם

לאחר כ-16 שנים בתפקידו כמנהל היחידה לספורט תחרותי, התאחדות 'אילת' הודיעה על סיום תפקידו של ד"ר איציק בן מלך ומינויו של יניב אשכנזי כמנהל היחידה הבא. הוא ייכנס לתפקידו ב-1.7.2022 ויחליף את בן מלך לאחר "משחקי העולם" שייערכו בברמינגהאם (יולי 2022).

לאשכנזי תואר שני (MEMOS) במנהל ספורט בכיר, משמש כמנהל תחום הישג ביחידה לספורט הישגי במכון וינגייט, וכן כמרצה בבית הספר למאמנים ומדריכים, גם כן בוינגייט. אשכנזי ליווה בשנים האחרונות את ספורטאי הועד האולימפי בהכנותיהם למשחקים האולימפיים ואף שימש כראש המשלחת, בין היתר, למשחקי אירופה ואף למשחקי החורף ב-2018 ו-2022.

ד"ר איציק בן מלך, מראשי הספורט ההישגי בישראל, נכנס לתפקידו בהתאחדות "אילת" לפני כ-16 שנים ובמהלך השנים הקים את היחידה לספורט תחרותי אשר הכינה וליוותה את ספורטאי "אילת" בכל התחרויות הבינ"ל שלהם, וזאת לצד קידום ופיתוח כל נושא ההדרכה והאימון, כאשר בתקופתו הוכשרו אלפי מדריכים ומאות מאמנים בענפי הספורט שאינם אולימפיים.

בנוסף, ד"ר בן מלך היה כבר שותף לארבעה "משחקי עולם" ולא יסיים את תפקידו, בטרם ילווה מקצועית את משלחת ישראל גם למשחקי ברמינגהם 22, כאשר זו תהא המשלחת הגדולה והאיכותית ביותר שייצגה עד היום את מדינת ישראל והתאחדות 'אילת' ב"משחקי העולם".

מנכ"ל ונשיא "אילת", אריק קפלן, בירך: "אנו מברכים את יניב אשכנזי על בואו ל'אילת'. אין לנו ספק כי מקצועיותו, לצד הניסיון שצבר בעבודותיו הקודמות ובהם בהתאחדות הספורט לבתי ספר, באקדמיה וכמובן ביחידה לספורט הישגי במכון וינגייט, ישמשו את ספורטאינו כמו גם את איגודי 'אילת' וזאת בדרך להמשך השגת שיאים חדשים".

עוד הוסיף קפלן: "אנו מודים לד"ר איציק בן מלך, אשר הקים את היחידה לספורט תחרותי והוביל אותה ובמסגרתה את ספורטאי 'אילת' למדליות באליפויות בינ"ל, באליפויות אירופה ועולם וכמובן לתשע מדליות ב'משחקי העולם'. אין לנו ספק כי תרומתו של ד"ר בן מלך להתמקצעותם של הספורטאים שאינם אולימפיים תירשם בספרי ההיסטוריה של 'אילת'. אנו משוכנעים כי לאחר 'משחקי העולם' נמצא את הדרך להודות לו על תרומתו הגדולה וכמובן משוכנעים כי נמשיך לעבוד ולשתף פעולה גם בעתיד".

נגישות