אלניב ברדה: ''אני תמיד מאוכזב ברגע שאני לא מנצח''שביעות רצון במכבי ת''א: ''ערב שבו הכל הסתדר לנו''גודס: ''אין הרבה הבדל בין השחקנים שפתחו לספסל''ביטון מפרגן: ''דניאל פרץ השוער הטוב ביותר בישראל''אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניה
דניאל נמיר ורון פולונסקי עם דייויד מארש (באדיבות איגוד השחייה)

רון פולונסקי נעל את ה-PAC12 עם מדליה חמישית

ראשון | | 09:18    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיין הישראלי סיים את חלקו באליפויות הקונפרנס בליגת המכללות עם מדליית ארד שליחים 4X100 חופשי. סטנפורד שלו סיימה שנייה בדירוג הכללי. בימים הקרובים יפורסמו העולים לאליפות המכללות הארציות

אליפויות הקונפרנס בליגת המכללות ננעלו הלילה (בין שבת לראשון), כשגם השחייניות והשחיינים הישראלים סיימו את חלקם ורשמו הישגים נאים. מעל כולם לאורך כל סוף השבוע הזה היה רון פולונסקי, שהוסיף הפעם למאזנו מדליית ארד ב-PAC12 בשליחים 4X100 חופשי עם סטנפורד וזמן ביניים מהיר מאוד של 41.79 ש'. 

עוד לפני כן הוא זינק ל-200 יארד חזה וקבע שיא אישי ענק וקריטריון A נוסף לאליפות המכללות עם 1:51.73 דקות. הרמה הגבוהה במיוחד באליפות בוושינגטון הורגשה בכך שהזמן הזה הספיק למקום שישי בלבד בגמר, אך בכל מקרה פולונסקי מסכם אליפות ראשונה מצוינת וכבר מביט קדימה אל אליפות המכללות הארצית. סטנפורד שלו סיימה במקום השני בדירוג הכללי באליפות, כשקאל, לה סייע בשבועות האחרונים יועץ העל של איגוד השחייה דייויד מארש, מנצחת בתחרות. אריזונה של דניאל נמיר סיימה במקום החמישי בתחרות.

באליפות המיד אמריקן (MAC) שני השחיינים הישראלים אלון באר מאוואנסוויל ויונתן רוסין ממיאמי רשמו הישגים משלהם. רוסין הפרשמן זכה במדליית הכסף במשחה החזק שלו ל-1,650 יארד חופשי עם 15:31.49 דקות ועומד לראשונה על הפודיום במעמד זה בקריירה. אלון באר השלים דאבל במשחי החזה עם מדליית כסף ב-200, כשהוא קובע 1:58.70 וגם הוא משלים תחרות אישית מצוינת. 

כעת, עם תום אליפויות הקונפרנס ולאחר תחרויות "הזדמנות אחרונה" נוספות שייערכו בימים הקרובים, יפורסמו העולים הסופיים לאליפות המכללות הארצית אצל הגברים. אצל הנשים, כבר התבשרנו שלאה פולונסקי ואביב ברזלי העפילו לתחרות היוקרתית. באליפות הארצית של דיוויז'ן 2 העפילו מאי לווי, נטע שיף, דניאל אייזנברג ויעל דניאלי.

נגישות