רשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודתומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזהחוזר לליגת העל: ניר ביטון סיכם לשנתיים במכבי ת''אחוק איסור אלימות בספורט עבר בקריאה שניה ושלישיתבית''ר ירושלים: בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן חתמורכש מסקרן: פאבלו גונזלס חתם לשנתיים בהפועל ת''אהבנייה נמשכת: ווייד בולדווין חתם רשמית במכבי ת''אמכבי ת''א השיקה את המדים החדשים לעונת 2022/23מכבי חיפה חשפה את המדים החדשים לעונת 2022/23רשמי: שי אליאס חתם לארבע שנים בהפועל באר שבע
רון פולונסקי עם התואר (אוניברסיטת סטנפורד)

ארד לרון פולונסקי, עלה למקום 3 בהיסטוריית המכללות

שישי | | 08:44    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג נהדר לשחיין הישראלי שזכה בארד באליפות ה-PAC12 בארה''ב עם 1:40.71 דקות במשחה ל-200 יארד מעורב אישי. רשם הישג נאה לשחיין בשנה הראשונה. נמיר היה שותף לארד של אוניברסיטת אריזונה

השחיין הישראלי האולימפי רון פולונסקי רשם הלילה (בין חמישי לשישי) הישג נפלא, כאשר זכה במדליית הארד באליפות ה-PAC12 בליגת המכללות בארה"ב במשחה ל-200 יארד מעורב אישי. פולונסקי מאוניברסיטת סטנפורד עשה זאת בזמן של 1:40.71 דקות, מהיר מקריטריון A לאליפות המכללות, והפך לשחיין הפרשמן (שנה ראשונה) השלישי בטיבו בהיסטוריה של ליגת המכללות בזכות תוצאתו.

מי שניצח במשחה היה אולימפי נוסף, לאון מרשאן הצרפתי של אריזונה סטייט עם 1:39.65, אשר עלה למקום הראשון מבין שחייני השנה הראשונה בהיסטוריה. בכסף זכה גראנט האוס, רק חמש מאיות לפני פולונסקי. אגב, באותו דירוג היסטורי של שחייני השנה הראשונה נמצא ישראלי נוסף, גל כהן גרומי, שניצב במקום החמישי עם תוצאתו באליפות הביג 10 האחרונה.

עוד הלילה ב-PAC12, דניאל נמיר היה שותף למדליית הארד של אוניברסיטת אריזונה ב-4X50 חופשי. האולימפי הישראלי נעל את הרביעייה עם זמן נהדר של 18.98 שניות, לראשונה בקריירה מתחת ל-19 שניות והמהיר ביותר מבין שחייני קבוצתו.

נגישות