מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
פולונסקי שני מימין (צילום: אוניברסיטת סטנפורד)

שחייה: זהב וכסף לרון פולונסקי בפתיחת ה-PAC12

חמישי | | 08:37    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלי פתח את האליפות היוקרתית בליגת המכללות, כאשר זכה יחד עם אוניברסיטת סטנפורד בשתי מדליות במשחי השליחים, אחת מזהב ואחת מכסף. בשניהם שברה רביעיית השליחים גם את שיאי האוניברסיטה

השחיין הישראלי רון פולונסקי פתח הלילה (בין רביעי לחמישי) בסערה את אליפות ה-PAC12 היוקרתית בליגת המכללות, כאשר זכה יחד עם אוניברסיטת סטנפורד בשתי מדליות במשחי השליחים, אחת מזהב ואחת מכסף. בשניהם שברה רביעיית השליחים גם את שיאי האוניברסיטה.

במשחה ל-4X50 יארד מעורב שחה הישראלי האולימפי את סגנון החזה וקבע זמן ביניים מהיר במיוחד של 23.40 שניות, השני בטיבו בבריכה כולה, בדרך למדליית הזהב. ב-4X200 חופשי קבע כשחיין השלישי 1:31.50 דקות, בדרך למדליית הכסף. 

באותו משחה, שחה גם שחיין אולימפי ישראלי נוסף, דניאל נמיר מאוניברסיטת אריזונה, שהגיע יחד עם קבוצתו במקום הרביעי, כשזמן הביניים שלו עמד על 1:32.78 דקות. התוצאות של שני הישראלים מהוות קריטריון A לאליפות המכללות הארצית ובכך למעשה הבטיחו את השתתפותם כבר ביום התחרויות הראשון. היום יחלו לשחות גם את המשחים האישיים בתחרות.

נגישות