מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזהחוזר לליגת העל: ניר ביטון סיכם לשנתיים במכבי ת''אחוק איסור אלימות בספורט עבר בקריאה שניה ושלישיתבית''ר ירושלים: בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן חתמורכש מסקרן: פאבלו גונזלס חתם לשנתיים בהפועל ת''אהבנייה נמשכת: ווייד בולדווין חתם רשמית במכבי ת''אמכבי ת''א השיקה את המדים החדשים לעונת 2022/23
גרומי, אהרונסון, סולובייצ'יק ופרנקל (באדיבות איגוד השחייה)

ארבע מדליות בלילה אחד לישראלים במכללות בארה''ב

שבת | | 10:04    מאת מערכת ישראל ספורט

נמשכת ההצלחה של השחייה הישראלית בארה''ב: תומר פרנקל (שתי מדליות כסף, כולל שיא אישי ב-100 פרפר), גל כהן גרומי ולאה פולונסקי עלו על הפודיום בליגת המכללות. בר סולבייצ'ק היה קרוב להצטרף

השחייניות והשחיינים הישראלים בליגת המכללות ממשיכים לגרוף מדליות בליגת המכללות בארה"ב והלילה (בין שישי לשבת) השיגו תומר פרנקל, גל כהן גרומי ולאה פולונסקי לא פחות מארבע מדליות באליפויות השונות, כאשר גם בר סולובייצ'יק היה קרוב להצטרף אליהם למדליה נוספת.

פרנקל, ששוחה עבור אוניברסיטת אינדיאנה, היה הכוכב של הערב באליפות הביג 10. הוא זינק לשני גמרים עם הפסקה קצרה למדי, ובשניהם עלה על הפודיום. ב-200 יארד חופשי קבע 1:33.07 דקות וזכה במדליית הכסף, וב-100 יארד פרפר קבע שיא אישי של 44.81 שניות וזכה בכסף נוסף, רק שבע מאיות מהזהב.

בפרפר, הוא לא היה הישראלי היחיד על דוכן המנצחים. רק 2 עשיריות אחריו הגיע גל כהן גרומי ממישיגן וזכה במדליית הארד, 45.01, שיא אישי נוסף בתחרות. ב-200 חופשי בר סולובייצ'יק ממינסוטה סיים חמישי עם 1:33.80 דקות. נדב אהרונסון ממישיגן סיים 12 ב-100 גב עם 47.23 שניות.

בצד הנשי, לאה פולונסקי הרשימה במיוחד גם היא באליפות ה-PAC12. הישראלית השוחה בקאל ברקלי זכתה במדליית הכסף במשחה ל-400 מעורב אישי, עם שיא אישי נהדר של 4:03.90 דקות. מדליה אישית ראשונה לשחיינית השנה הראשונה, כאשר הלילה שתי התחרויות יינעלו.

נגישות