מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
פביאן, שורץ ואדיר (איגוד השחייה)

5 ק''מ בבריכה: אווה פביאן וזיו כהן הוכתרו לאלופי ישראל

שישי | | 17:19    מאת מערכת ישראל ספורט

שחיינית הפועל בית שמש עצרה את השעונים על 1:00:00.11 שעות, בגברים נרשמה הפתעה כאשר השחיין בן ה-20 מהפועל ירושלים ניצח עם זמן של 54:35.85 דקות והוכתר לראשונה בקריירה לאלוף ישראל

אליפות ישראל למרחק הארוך ביותר בבריכה, 5 ק"מ, נערכה היום (שישי) בבריכה הלאומית במכון וינגייט. מדובר בתחרות שהפכה עם השנים לאחת מהיוקרתיות ביותר עבור שחייניות ושחייני המרחקים והמים הפתוחים בישראל, וגם הפעם הייתה מרתקת כצפוי. בתום התחרות, מי שהוכתרו כאלופי ישראל הם שחייני נבחרת ישראל במים פתוחים אווה פביאן וזיו כהן.

כהן, אחדות וגל (איגוד השחייה)
פביאן בת ה-28 הוכיחה שוב עד כמה חשוב הניסיון במשחים הללו. השיאנית הישראלית ידעה מתי להגביר קצב ולברוח למתחרות הצעירות ממנה עד לניצחון. שחיינית הפועל בית שמש הייתה קרוב לרדת בפעם השנייה בקריירה מגבול השעה (הישג שרק היא ועדן גירלונאצה רשמו בעבר), אך בסיום עצרה את השעונים על 1:00:00.11 שעות. עומר שורץ ממכבי קרית ביאליק סיימה שנייה עם 1:00.31.19 ואלופת השנה שעברה אופק אדיר מהפועל בת ים זכתה בארד עם 1:01:44.26.

אצל הגברים, נרשמה הפתעה כאשר זיו כהן מהפועל ירושלים בן ה-20 היה זה שניצח את המשחה בזמן של 54:35.85 דקות והוכתר לראשונה בקריירה כאלוף ישראל. הוא הקדים את אלוף השנה שעברה והשיאן הישראלי במשחה יונתן אחדות שסיים שני עם 54.39.85 דקות ואת עדו גל ממכבי קריית אונו שקבע 54:57.71 דקות.

נגישות