אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
לינוי אשרם עם ספורטאים נוספים (המכללה האקדמית בוינגייט)

לינוי אשרם בקמפיין חדש למכללה האקדמית בוינגייט

חמישי | | 16:35    מאת מערכת ישראל ספורט

קמפיין פרסום טלוויזיוני של המכללה האקדמית בווינגייט יעלה בימים הקרובים. הסטודנטית לינוי אשרם, שלוקחת בו חלק לצד ספורטאים בכירים נוספים, אמרה: ''כך אוכל להכיר וללמוד על ענפי ספורט אחרים''

קמפיין פרסום טלוויזיוני של המכללה האקדמית בוינגייט, "הבחירה של האלופים", יעלה בימים הקרובים בטלוויזיה. הקמפיין צפוי לעלות בערוצים 12 ו-13 ובנוסף גם בכל הרשתות החברתיות. בצילומים לקחו חלק האלופה האולימפית, לינוי אשרם וספורטאים מובילים אחרים שלומדים במכללה.

בנוסף לאשרם השתתפו בקמפיין, מור ספיר, אלוף העולם בטיפוס פאראלימפי. יוליה גורדיצ'וק, השחיינית הפאראלימפית, שהשתתפה במשחקים הפאראלימפיים בריו ובטוקיו ואגז' גואדי, רץ מרתון שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כל הספורטאים שהצטלמו לקמפיין הם סטודנטים לתואר ראשון בחינוך גופני של המכללה האקדמית בוינגייט. מטרת  הקמפיין, היא להציג מגוון רחב של ספורטאים מצטיינים שבחרו ללמוד תואר ראשון כדי להגדיל את אפשרויות הקריירה שלהם .

לינוי אשרם עם ספורטאים נוספים (המכללה האקדמית בוינגייט)
לינוי אשרם אמרה במהלך הצילומים לקמפיין: "מאוד נהניתי ביום הצילומים, כי אני עושה את זה עם חברים שהכרתי במהלך הלימודים. זה היה שונה מקמפיינים אחרים, כי כולנו מכירים והיתה אווירה מעולה על סט הצילומים. ללמוד במכללה זו חוויה מאוד גדולה עבורי, כי יש כאן לא רק לימודים תיאורטיים בכיתה, אלא גם לימודים מעשיים. בנוסף לזה, אני מאוד אוהבת ספורט באופן כללי ובמהלך הלימודים אוכל להתנסות בענפי ספורט אחרים ולהכיר אנשים וחברים חדשים".

יוליה גורדיצ'וק, השחיינית הפאראלימפית התייחסה לצילומי הקמפיין וללימודיה במכללה ואמרה: "זה הקמפיין הגדול הראשון שלי ואני מאוד מתרגשת להיות באותו קמפיין עם הספורטאים המובילים האלה, אני נהנית כאן מכל רגע הגעתי לתואר כדי ללמוד במגמה של חינוך מיוחד ותרפיה בספורט. אני רואה כמה ספורט חשוב ותורם לילדים בעלי מוגבלויות והגעתי לכאן כדי לעזור להם בכל מה שאוכל".

שלמה בן-גל, מנכ"ל המכללה האקדמית בוינגייט, התייחס לקמפיין ואמר: "אנחנו גאים בכך שסטודנטים שלנו כמו לינוי, מור, יוליה ואגז' מהווים לחוד החנית של הישגי הספורט בישראל ובעולם. השילוב בין מצוינות בספורט לבין מחקר אקדמי שמתקיים אצלנו במכללה, הוא זה שמוביל להישגים של הספורטאים שלנו וזו בדיוק הסיבה שהשקנו את הקמפיין הזה. סטודנטים אלו יהוו בסופו של דבר מודל לחיקוי בהוראת החינוך הגופני בבתי הספר ובעולם האימון של הספורט הישראלי".

נגישות