אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופהתחנה חדשה בקריירה: עומרי בן הרוש חתם בנס ציונהבני לם: ''אף פעם לא קל מול קבוצות של יוסי אבוקסיס''
אוהדי הפועל ת''א (ישי נאמן)

אוהדי הפועל ת''א יחרימו את פתיחת המשחק נגד ב''ש

חמישי | | 11:06    מאת מערכת ישראל ספורט

בעקבות האירועים האלימים בסיום המשחק מול מכבי חיפה ואיסור המשטרה להכניס ציוד למגרשים, ארגון אוהדי הקבוצה החליט להותיר יציעים ריקים למשך 10 דקות בפתיחת המשחק: ''דמם של האוהדים הותר''

בעקבות האלימות המשטרתית שהופנתה כלפי אוהדי הפועל תל אביב השבוע, הן באצטדיון סמי עופר לאחר המשחק מול מכבי חיפה והן בראשון לציון במהלך משחק הכדורסל, ארגון "אולטראס הפועל" קורא היום (חמישי) לאוהדים להחרים את 10 הדקות הראשונות של המשחק בין הפועל תל אביב להפועל באר שבע (שבת, 18:00).

בהודעה המלאה של ארגון "אולטראס הפועל" נכתב: "לא שותקים אל מול האלימות המשטרתית! האלימות הברוטלית שהופנתה כלפי אוהדי הפועל ת"א השבוע ע"י משטרת חיפה וראשל״צ מקוממת ומבחילה, אך אינה מפתיעה אף אוהד הפוקד באופן תדיר את מגרשי הספורט בישראל. דמם של אוהדי הספורט הותר מזמן, ובכך אשמה משטרת ישראל, אבל לא רק היא.

"כאשר אוהדי הספורט מוצגים באופן קבוע בתקשורת כעבריינים מסוכנים שיש לפעול כנגדם ביד קשה, אין מקום לתדהמה למראה של עשרה שוטרים בועטים בנער השרוי על הריצפה; כותרות זועקות "הכתובת על הקיר" - כאשר כוס קרטון נשלחת מיציע המכיל 5,000 אוהדים; כתבות מתחסדות על השימוש בפירוטכניקה וקריאות להחזיר את השוטרים אל היציעים - תורמות כולן ללגיטימציה השוררת בקרב משטרת ישראל לנהוג באוהדי הספורט כאל עבריינים מסוכנים, ולמעשה מאפשרות זאת.
 


"הפופוליזם הזול שרודף אירועים שכאלו, עם קריאות מטעם פוליטיקאים לפעול כנגד השוטרים ולמען האוהדים, כרגיל, לא יגובה באף מעשה. מדוע קולם של משרד הספורט, ההתאחדות לכדורגל, ומנהלת הכדורסל אינו נשמע כאשר מחליטה המשטרה להעניש בפועל את הפועל ת"א ולאסור על הכנסת ציוד עידוד? איסור לא דמוקרטי בעליל הפוגע בספורטיביות ומותיר את הקבוצות ללא דחיפה מן היציעים. הפתרון הוא ברור: לא צריך שוטרים במגרשים.

"במשחק הבית הקרוב נארח את הפועל באר שבע. אנו מצפים מכלל הגופים הנ"ל לפעול כנגד ההחלטה הביזיונית האוסרת על הכנסת ציוד עידוד אל תחומי האצטדיון ולאפשר לנו לתמוך בקבוצה במאבקיה על הפלייאוף העליון. את הדקות הראשונות של המשחק נקדיש למען מחאה כנגד התנהלות המשטרה: עשר דקות ראשונות מותירים את היציעים ריקים! מתכנסים ברחבת המזנון, לא עולים אל היציע!

"עומדים ביחד כנגד איבוד הרסן של משטרת ישראל; די למלחמה באוהדים ודי לאלימות המשטרתית! אם חשובה לכם האווירה ביציעים, אם אתם רוצים להבטיח שנוכל לתמוך בקבוצה, ואם אתם רוצים שילדכם יחזרו מן המגרשים ללא חבלות מידי שוטרים – אנא שתפו פעולה עם המחאה!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות