מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
עמאר, טומרקין, לוסטיג, ליברמן, ארד ומיננקו (תקשורת שר האוצר)

ליברמן: ''מחויבים להעניק לספורטאים את כל הכלים''

רביעי | | 15:39    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר הוועד האולימפי ארד והמנכ''ל לוסטיג הגיעו יחד עם טומרקין ומיננקו למשרד האצור והודו לשר על היוזמה המשמעותית: ''זה לא רק הכסף כמו שזו הרוח הגבית''. השר: ''הצלחה בספורט הוא נושא חוצה מגזרים''

שר האוצר אביגדור ליברמן והשר במשרד האוצר, חמד עמאר, נפגשו היום (רביעי) עם יו"ר הוועד האולימפי הגב׳ יעל ארד, מנכ״ל הוועד האוליפי מר גלעד לוסטינג, יחד עם הספורטאים האולימפיים חנה מיננקו ויעקב טומרקין. הספורטאים הודו לשר האוצר על יוזמתו לבטל את המס על כספי הזכייה לאלופים אולימפיים ואלופי עולם והציגו את החזון שלהם לספורט הישראלי. השר ציין כי ההצלחה של הספורטאים והשקעה במצוינות זו הצלחה של המדינה כולה.

הספורטאים ונציגי הוועד האולימפי עם ליברמן (תקשורת שר האוצר)
שר האוצר, אביגדור ליברמן, אמר לספורטאים ולנציגי הוועד האולימפי: "אחרי שביטלנו את המס על מענק הזכייה לאלופים אולימפיים ואלופי עולם והגדלנו במאות מיליוני שקלים את תקציב הספורט במדינת ישראל אמרתי לספורטאים הנהדרים שלנו שאנחנו מחויבים להעניק להם את כל הכלים והתמיכה שהם צריכים כדי שהם יוכלו להמשיך ולהביא לנו כבוד וגאווה לאומית. הצלחה בספורט הוא נושא חוצה מגזרים- ימין, שמאל, דתי, חילוני, הספורט מאחד את כולם, זו תרומה ענקית לחוסן הלאומי של מדינת ישראל".

יו"ר הוועד האולימפי, יעל ארד: "הספורט הישראלי הוא כתר המצויינות של החברה הישראלית ואנחנו רוצים להודות לכם על התמיכה, אין להצלחה של הספורטאים שלנו ערך שנמדד בכסף". מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג: "זה לא רק הכסף כמו שזו הרוח הגבית, הספורטאים מרגישים שהמדינה מגבה אותם וזה נותן את הכוח להצליח". יעקב טומרקין אמר: "רציתי להגיד תודה על היוזמה, על המהלך הראוי אנחנו נורא שמחים להיות פה ואני מקווה שנמשיך להביא הישגים ולהיות יותר טובים". חנה מיננקו הוסיפה: "רציתי להודות על המהלך שעשיתם, זה מאוד חשוב למדינה ולספורט האולימפי".

נגישות