טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתההפתעה של הפועל ב''ש: תומר חמד סיכם לשנתייםמכבי חיפה תשלם לגנגאן בונוס עבור הצלחה באירופהנבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''5 נקודות לצ'אצ'אשווילי בהפסד גולדן סטייט בליגת הקיץדיווח: ''פולהאם מנסה לקבל את מנור סולומון בחינם''הזר הראשון: ליוואי רנדולף חתם רשמית בהפועל י-םיש עוד הרבה עבודה: מכבי ת''א הפסידה 2:1 לווסטרלו
תומר ורדימון (יח''צ איגוד השייט)

תומר ורדימון זכה במדליית הכסף בתחרות יוקרתית

שלישי | | 20:40    מאת מערכת ישראל ספורט

הפתעה נרשמה בתחרות השבוע האולימפי של דגם ה-IQ פויל, הדגם האולימפי החדש שייכנס לפעילות בפריס 2024. גולש הרוח הצעיר הגיע למקום השני. גל פרידמן בירך: ''תומר הראה נחישות ושיפור ביכולת''

תומר ורדימון, גולש ה-IQ פויל בן העשרים, זכה היום (שלישי) במדליית הכסף בתחרות בינ"ל בלנזרוטה (האיים הקנריים). ורדימון, ממועדון בני הרצליה, משרת כרגע בצה"ל ומתחרה בנבחרת הבוגרים, תחת המאמן גל פרידמן.

את ששת שיוטי המוקדמות בתחרות סיים הגולש הצעיר במקום התשיעי, דבר שהעלה אותו לשיוט רבע הגמר, לצידו של חבר נבחרת נוסף, יואב עומר. התעלות של ורדימון בשיוט רבע הגמר הביאה אותו למקום הראשון. ההצלחה המשיכה גם בחצי הגמר, שגם אותו ניצח. שיוט הגמר היה צמוד ומותח ובסופו התמקם ורדימון במקום השני הכללי, אחרי סגן אלוף אירופה ההולנדי. "לא ציפיתי לזה בכלל שזה יבוא, אבל ראיתי את ההזדמנות וניצלתי אותה", מצטנע ורדימון, "כיף להיות במגרש של הגדולים".

יואב עומר (יח''צ איגוד השייט)
גם הנציגים הישראלים הנוספים בתחרות יכולים לסכם את השתתפותם בחיוב. יואב עומר העפיל כאמור לרבע הגמר וסיים במקום השישי הכללי, תום ראובני במקום 18 ויואב כהן 25. בנשים סיימה קטי ספיצ'קוב במקום 29. בתחרות בלנזרוטה השתתפו מעל 60 מבכירי גולשי ה-IQ FOIL בעולם, כולל אלוף העולם ואלוף אירופה המכהנים וכן מדליסט הכסף מטוקיו. בהתחשב בתחרות,בהחלט ניתן להסתכל על תוצאה זו כהצלחה של הנבחרת הישראלית. לאור ההישג הבטיח לעצמו ורדימון הלכה למעשה את ההשתייכות לסגל A בנבחרת של גל פרידמן.

מאמן נבחרת הגברים, גל פרידמן: "תומר הצליח להתקדם ולהראות נחישות ושיפור יכולת. בתכנון המקורי, לאחר מחנה האימון הוא לא היה אמור להשאר לתחרות בלנזרוטה, אבל אבל לאור השיפור שלו והנחישות החלטתי לאשר לו להשאר. אני שמח לראות שזאת היתה החלטה נכונה". יו"ר איגוד השייט בישראל, שי בובר: "זו תוצאה מצוינת, גם המדליה של תומר וגם ההעפלה של יואב עומר לשיוטי המדליות.  היא מעידה על כך שאנחנו מתקדמים וחשוב להמשיך בעבודה ובאימונים לקראת אליפות אירופה במאי".

נגישות