מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
שלי בובריצקי במהלך תרגיל הסולו (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

שלי בובריצקי זכתה באליפות ישראל בשחייה אמנותית

שישי | | 20:04    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיינית רשמה ניצחון דרמטי בתרגיל הסולו עם 83.5292 נקודות, פחות מעשירית הנקודה יותר מעדן בכלר השנייה. אריאל נשיא סיימה שלישית עם 80.9625 נקודות, בתרגיל הקבוצתי הפועל ירושלים ראשונה

אליפות ישראל arena בשחייה אמנותית (תרגילים טכניים) נערכה היום (שישי) בבריכה הלאומית במכון וינגייט, בהשתתפות טובות השחייניות והשחיינים בארץ, וסיפקה כמה תרגילים מרהיבים ברמה גבוהה, וגם תוצאות צמודות ומותחות במיוחד. הדרמה הגדולה ביותר הגיעה בתרגילי הסולו, שם פחות מעשירית הנקודה הפרידה בין שתי שחייניות הדואט האולימפי, כששלי בבוריצקי מע.ל.ה מזכרת בתיה מנצחת עם 83.5292 נקודות ועדן בלכר מהפועל בית שמש זכתה בכסף עם 83.4447 נקודות. אריאל נשיא מהפועל ירושלים השלימה את תמונת הפודיום עם 80.9625 נקודות.

גם בדואט היה קרב מסקרן, בו שלי בובריצקי יצאה עם זהב נוסף, יחד עם שותפתה לדואט של מזכרת בתיה נוי גזלה. השתיים זכו לציון של 79.5835 נקודות, 0.8 נקודות יותר מהמקום השני בו ניצבו שחייניות הפועל ירושלים אריאל נשיא וניקול נחשונוב. גם במדליית הארד זכה דואט של הפועל ירושלים, פולינה פריקזצ'יקובה וקטי קונין, שצברו 77.5302 נקודות.

שלי בובריצקי ונוי גזלה (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)
בתרגיל הקבוצתי הירושלמיות כבר עלו על ראש הפודיום, כאשר זכו מהשופטות (כולל שלוש שופטות בכירות בינלאומיות שהגיעו במיוחד לאליפות) לניקוד של 75.6118 נקודות. שתי קבוצות של מזכרת בתיה זכו בכסף ובארד, עם 73.3817 ו-60.6405 נקודות בהתאמה. 

באליפות הנוער זכתה בתרגיל הסולו קטי קונין (הפועל ירושלים) במדליית הזהב, לפני נטע רוביצ'ק (הפועל ירושלים) שזכתה בכסף וטים גלושקוב (ירושלים רבתי) שזכה בארד. בדואט זכו נטע רוביצ'ק ואביטל פודקופייב (הפועל ירושלים, לפני סופיה ליברטובסקי וסטפניה קוגיגוב (סינכרו אילת) ובקבוצתי ניצחה הקבוצה של ע.ל.ה מזכרת בתיה, לפני הפועל ירושלים ומכבי אשדוד.

נגישות