עוזב את ליגת העל: גודסוואי דוניו חתם בנפטצ'י באקומקום 9 לאנסטסיה גורבנקו ב-50 חזה באליפות העולםאוהדי בית''ר י-ם ''מכינים'' את משה חוגג לקראת הכלאמדר לא ייצא לליגת הקיץ עם בוסטון ויישאר עם הנבחרתתמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליהעילי פיינגולד: ''כמו מול ספרד, נעשה את זה מול אנגליה''מילאן תפתח עונה נגד אודינזה, אינטר תתארח בלצ'החצאי גמר לגורבנקו ומיכאל לייטרובסקי באליפות העולםג'ו רגלנד: ''מרגיש בנוח להיות מי שאני בהפועל חולון''מכבי חיפה תקיים במהלך השבוע הבא מיני מחנה אימון
יהודה מעיין, נועה שמידע ושמשון חי יוסף (באדיבות התאחדות הטאקוונדו)

הפתעה: יהודה מעיין מונה ליו''ר התאחדות הטאקוונדו

שישי | | 12:36    מאת מערכת ישראל ספורט

שמשון חי יוסף פורש מתפקידו אחרי 20 שנים ומי שיחליף אותו הוא יהודה מעיין, שעמד בראש ענף השייט בתקופת הזוהר שלו: ''המטרה באולימפיאדת פריס היא הכפלת המשלחת והבאת מדליה אולימפית נוספת''

ההתאחדות הישראלית לטאקוונדו הודיעה היום (שישי) על מינויו של יהודה מעיין לתפקיד יו"ר ההתאחדות, לאחר שהיו"ר היוצא, שמשון חי יוסף, הודיע על פרישה מתפקידו לאחר 20 שנים של תרומה רבה לענף. שמשון ייכהן מעתה בתפקיד נשיא הכבוד של ההתאחדות. שמשון חי יוסף מסר עם סיום תפקידו: "אני מודה למר יהודה מעיין שנענה לאתגר ומצטרף למשפחת הטאקוונדו. אני סמוך ובטוח כי יעשה עבודה ומעולה ויצעיד את הענף להמשך הצלחות בשנים הבאות".
 


יהודה מעיין עמד בראש ענף השייט בישראל בין השנים 1996-2012 בהן השיג זכייה באליפות עולם ואף מדלית זהב אולימפית במשחקים באתונה 2004 (גל פרידמן). מעיין כיהן במשך שנים כחבר הוועד האולימפי ודירקטוריון הפועל, והוא שייט אולימפי בעברו. עם כניסתו לתפקיד אמר מעיין: "לענף הטאקוונדו עתיד גדול בספורט הישראלי, כענף שהביא מדליה אולימפית, המטרה לפריס היא הכפלת המשלחת למשחקים והבאת מדליה אולימפית נוספת לישראל, וזאת לצד הגדלת בסיס הפרמידה של המתחרים בישראל".

מנכ"לית ההתאחדות, נועה שמידע, סיכמה: "כבוד גדול שיהודה הסכים להוביל את ענף הטאקוונדו, יחד בכוחות משותפים נמשיך לעבוד קשה כדי להמשיך ולהביא גאווה והצלחות לענף ולמדינת ישראל".

נגישות