מוקדמות גביע העולם: ישראל - אסטוניה 50:57 (רבע 3)אופיר חיים לשחקנים: ''אתם הגאווה שלי, אוהב אתכם''אוהדי הפועל התנפלו על רכבו של ורד וקיללו את גוטליבברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתיים
נורה האפטל (דוברות ההתאחדות)

אחרי חודשיים בלבד: האפטל הודיעה על התפטרותה

שני | | 22:52    מאת מערכת ישראל ספורט

המנהלת הטכנית של כדורגל הנשים פנתה למנכ''ל ההתאחדות וביקשה לעזוב מסיבות אישיות. המנכ''ל שרעבי: ''נהנינו מהידע של נורה גם בתקופה הקצרה שלה אתנו, נתחיל בהקדם האפשרי באיתור המחליף''

אחרי קדנציה של חודשיים בלבד, נורה האפטל, המנהלת הטכנית של כדורגל הנשים, מסיימת את תפקידה לאחר שפנתה למנכ"ל ההתאחדות לכדורגל יוסי שרעבי והודיעה כי בשל נסיבות אישיות היא מבקשת לחזור לארצה. האפטל, שהחלה את תפקידה ב-1 בדצמבר, עזבה את ישראל כבר אתמול (ראשון) ושבה לביתה בשווייץ.

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, יוסי שרעבי: "צר לי על ההחלטה של נורה, אבל אנחנו מכבדים אותה. ועדת האיתור, בראשות שינו זוארץ, שמעון מימון, אנוכי, רונן הרשקו ואבי לוי, בחרה פה אחד בנורה לתפקיד מתוך אמונה כי תוביל יחד אתנו שינוי עמוק בכדורגל הנשים ותצעיד אותו קדימה. נהנינו מהידע של נורה גם בתקופה הקצרה שלה אתנו וזה רק מחזק את עמדתנו על נחיצות בעל.ת מקצוע איכותי.ת לתפקיד. נתחיל בהקדם באיתור בעל.ת המקצוע המתאימים לטובת טיפוח הענף ומימוש הפוטנציאל הגדול הטמון בו".

נורה האפטל מסרה: "אני מודה להתאחדות לכדורגל על הבחירה בי, על ההזדמנות ועל כך שהבינו את ההכרח שלי לסיים את התפקיד בהתראה קצרה בשל נסיבות אישיות. אשאר אוהדת גדולה של כדורגל הנשים בישראל ואני מייחלת להצלחתו".

נגישות