פרנקפורט זכתה בליגה האירופית, 4:5 בפנדלים על ריינג'רסאבן: ''חשבנו שהמשחק בידיים שלנו, קיבלנו בעיטה בתחת''הפועל ת''א צימקה ל-2:1 מול מכבי ת''א, ערב ענק לטימורחוזר לאדום: גידי קאניוק סיכם לשנתיים בהפועל חיפהאליפות אירופה בגלישת רוח: יואב עומר עלה למקום ה-5ההחלטה בעניין העונש של סכנין תתקבל עד ליום שלישיקאמבק: דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בבני יהודהנשים: נבחרת ישראל תשחק באליפות העולם ב-3X3אוהדי ב''ש נגד ההתאחדות: ''הכדורגל שייך לאוהדים''דוידסון: ''יום אחד יקרה רצח במגרש וכולנו נבכה על זה''
יעמוד על הקווים בשבת. גל כהן (ליאת אבשלומי)

גל כהן: ''הכיוון הוא חיובי, חייבים לנתק את רעשי הרקע''

חמישי | | 20:46    מאת רועי ינקלוביץ

בצל חוסר הוודאות סביב עתיד המועדון, בית''ר ירושלים תתארח אצל הפועל חיפה במוצ''ש (19:50) ועוזר המאמן - שיעמוד על הקווים - אמר: ''מרוכזים רק בהפועל חיפה, אנחנו צריכים ללכת ולהביא את הנקודות''

בעוד עתידה נמצא לוט בערפל, בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנותיה לקראת משחק הליגה הקרוב מול הפועל חיפה (שבת, 19:50). מי שיעמוד על הקווים אחרי התפטרותו של יוסי מזרחי, הוא עוזר המאמן, גל כהן, שהדריך את הקבוצה בשני משחקים לפני שמונה מזרחי. כהן קיים היום אימון באולם כדורסל סגור, בו ביצעו השחקנים תרגילי כושר וטקטיקה ואף נערך בין שלוש קבוצות שאליהן התחלקו שחקני הסגל, וזאת בעקבות השלג הכבד בבירה שמנע את קיומו של האימון בבית וגן.

גל כהן (ליאת אבשלומי)
גל כהן אמר לאתר הרשמי: "קודם כל אני מצפה שננתק רעשי רקע, אני יודע שזה לא דבר קל. יש לנו עוד יומיים משחק. אמרתי גם היום לשחקנים באסיפה - אם הייתי מבקש מכם היום חודש שלם להתנתק אז משהו שאי אפשר לבקש. אבל יומיים. לעשות מחר אימון טוב, לבוא לסמי עופר עם כל המשמעויות, לשים את כל הדברים בצד. הכיוון הוא חיובי, דברים מסתדרים ומתחילים להתבהר ואנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ובאמת ללכת למשחק עם הפועל חיפה ולהביא את הנקודות. פשוט לנתק רעשי רקע ולהתרכז בעצמנו ביומיים הקרובים".
 


כהן הוסיף: "החיזוק ולהרים את הקבוצה בעצם יבוא מהקבוצה עצמה. יש פה שחקנים שעברו הרבה, יש פה הנהלה שעושה ימים כלילות כדי שדברים יהיו יותר ברורים ובהירים, אנחנו מקבלים חדשות אופטימיות יותר. אנחנו רואים איזה אור בקצה המנהרה. אנחנו - הצוות המקצועי והשחקנים צריכים להתרכז אך ורק במשחק נגד הפועל חיפה, להרים את עצמנו ולהתייחס רק לעצמנו. לתת להנהלה למצוא לנו את הפתרונות, ואני סמוך ובטוח ומאמין גם מתחושות שלי ושיחות עם שחקנים שאנחנו בדרך למקומות יותר טובים. זה יהיה קשה, זה יכאב לפעמים אבל אנחנו נעמוד במטרה. אנחנו צריכים להשאיר את הקבוצה הזאת בליגה כי בימים כאלו אפשר להבין כמה בית״ר ירושלים חשובה לליגה, לא רק לאוהדי בית"ר, אלא לכולם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות