יורגן קלופ: ''הגמר הבא יהיה באיסנטבול? תזמינו לנו מלון''קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופות
השחקנים מציינים את יום השואה הבינלאומי (באדיבות מנהלת הליגות)

שחקני ליגת העל מציינים את יום השואה הבינלאומי

חמישי | | 11:06    מאת מערכת ישראל ספורט

בליגת העל ציינו את יום השואה הבינלאומי תחת הסיסמא WeRemember#. יו''ר המנהלת: ''בעזרת הרשתות החברתיות השחקנים יכולים להיות חלק בחינוך הנוער. לשחקני הכדורגל יש כוח לשמר את זיכרון השואה''

שחקני ליגת העל מציינים גם השנה את יום השואה הבינ"ל שחל היום תחת הסיסמא WeRemember#. יום השואה הבינלאומי מצוין מדי שנה ביום בו שוחרר מחנה ההשמדה אושוויץ מידי הנאצים ובמנהלת מתגייסים יחד עם הקונגרס היהודי העולמי להעלאת המודעות ולשימור זכר השואה. השנה כחלק מהפרויקט הוארו גם חומות ירושלים, מגדלי עזריאלי, עירית תל אביב, מטה משרד החוץ ומבנים נוספים בארץ ובעולם וביניהם הרייכסטאג בגרמניה והפרלמנט האוסטרי.

במסגרת הקמפיין, יעלו שחקני הקבוצות לרשתות החברתיות, תמונות בהן הם מצולמים עם הסיסמא WeRemember# במטרה להעלות את המודעות למאבק באנטישמיות ובגזענות. הקבוצות ישלבו את התמונות ברשתות החברתיות שלהן במטרה להציף את הרשת בזיכרון השואה ולהפוך אותו ל"מוביל" כפי שנעשה בשנים עברו, מתוך מטרה להגביר את מודעות של הדור הצעיר שמחובר לרשתות החברתיות.

יו"ר המנהלת ארז כלפון: "לצערי גם השנה אירועים אנטישמיים זעזעו את העולם ואנו לא יכולים לעמוד מנגד. לשחקני הכדורגל שלנו יכול להיות חלק גדול בחינוך בני נוער תוך ניצול כוחם ברשתות החברתיות ויחד עם קבוצות ליגת הבורסה לניירות ערך והשחקנים נעשה הכל כדי לזכור ולא לשכוח!"

נשיא הקונגרס היהודי העולמי, רון לאודר: "מטרתנו היא לשמר את זיכרון השואה, במיוחד כשמספר הניצולים ועדים ממקור ראשון ממשיך להצטמצם, על ידי חינוך העולם על זוועות השואה אנחנו עוזרים להבטיח שהיא לעולם לא תחזור על עצמה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות