אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
הפסל שהוצב (האינסטגרם של הפסל דן מדינה)

פסל של קובי וג'יאנה בראיינט הוצב באתר ההתרסקות

חמישי | | 08:32    מאת מערכת ישראל ספורט

במלאות שנתיים למותם הטרגי של כוכב ה-NBA ובתו בת ה-13, הוצב פסל מיוחד בדמותם באזור האסון. ''גיבורים באים והולכים, אבל אגדות נשארות לנצח'', נכתב בבסיס הפסל לצד שמות תשעת ההרוגים בתאונה

שנתיים לאחר מותם הטרגי של קובי וג'יאנה בראיינט, יחד עם שבעה נוספים, בהתרסקות מסוק באזור לוס אנג'לס, פסל בדמות כוכב ה-NBA האגדי ובתו הוצב לפנות בוקר (חמישי) במקום שבו איבדו את חייהם.
 


את הפסל, השוקל 73 ק"ג ועשוי מברונזה, בנה הפסל דן מדינה. "זו הייתה יוזמה שלי, אף אחד לא ביקש ממני לעשות את הפסל. היום אנו מציינים שנתיים לתאונה והחלטתי להציב אותו מהזריחה ועד השקיעה כדי לנסות ולייצר סוג של הליך של הבראה עבור האוהדים הרבים של קובי שיפקדו את מקום", אמר מדינה.
 


בפסל עצמו השניים מביטים זה על זה, כשגם ג'יג'י וגם אביה לובשים את מדי הלייקרס. על הפסל כתובים שמם של שאר קורבנות האסון, ורבים ממעריציו של קובי פקדו הלילה את המקום והשאירו זרי פרחים ומזכרות והצטלמו ליד הפסל. בבסיסו של הפסל נכתב: "גיבורים באים והולכים, אבל אגדות נשארות לנצח". 

נגישות