הראש חושב על זהבי ואיביץ', הקבוצה רוצה מקום שניערן זהבי יחמיץ את משחקי הנבחרת: ''אעדכן לגבי עתידי''עונה שישית ברציפות: דיא לבאבידי ימשיך בהפועל חדרהמרוץ הלילה ''מכביה בירושלים'' ייערך בעוד חודשייםבכר מתכנן רוטציה רחבה, 8,000 אוהדים יגיעו למושבההפועל ב''ש: ''רוצים להגיע בפורמה טובה לגמר הגביע''3 ספורטאים אולימפיים מובילים יקבלו חסות מהרבלייףסורקין: ''כולם היו שם במאני טיים'', הפועל נגד השופטיםהאלופה בחוץ: בוסטון בגמר המזרח על חשבון מילווקימילאן ואינטר ניצחו, האליפות תוכרע רק במחזור הנעילה
יצחק אספה (אסף הופמן)

יצחק אספה מצטרף לבני יהודה: ''אתנדב ב'אור ירוק'''

רביעי | | 11:31    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שנתיים בכלא ו-10 ימים בלבד לאחר ששוחרר, המגן מצטרף לקבוצה של אבוקסיס. בני יהודה: ''זכותו להשתקם וחובתנו כחברה לעזור לו להשתקם''. אספה: ''מבטיח לעשות כדי להצדיק את האמון שקיבלתי''

המגן/קשר בן ה-23, יצחק אספה, חתם היום (רביעי) על חוזה עד לסיום העונה בבני יהודה. מהמועדון נמסר: "יצחק ריצה את עונשו, ועכשיו זאת זכותו להשתקם וחובתנו כחברה לעזור לו להשתקם".

יצחק אספה אמר לאחר החתימה: "בראש ובראשונה אני רוצה להודות לבני יהודה תל אביב, על האמון והאפשרות לחזור ולעסוק במה שאני יודע ואוהב. במישור המקצועי אני מבטיח לעשות הכל בשביל להצדיק את האמון ולתת כולי בכל אימון ובכל משחק. ברמה האישית, אני יודע ומבין שאת הנעשה אין להשיב, אבל אני כן מתכוון להתנדב באופן מידי לעמותות וארגונים, כדוגמת "אור ירוק", על מנת לשנות ולעזור בכל דרך שאוכל".
 


כזכור, אספה לא שיחק כדורגל מאז ינואר 2020, אז נגזרו עליו 4.5 שנות מאסר בעקבות דריסתו למוות של ארי נשר ז"ל, בנו של הבמאי הנודע אבי נשר. באוגוסט 2020 הפחית בית המשפט העליון את עונשו לשלוש שנים, כשהחודש שוחרר סופית לאור התנהגות טובה אחרי שנתיים בכלא. הוא שוחרר לפני 10 ימים ממאסר בעקבות תאונה ה"פגע וברח" בה היה מעורב בספטמבר 2018.

מעמותת "אור ירוק" נמסר בתגובה: "יצחק אספה לא פנה לאור ירוק בבקשה להתנדב וגם אם יפנה יענה בשלילה. אספה, שהורשע בהפקרת פצוע בכביש, לא יתנדב בעמותת אור ירוק אשר מהווה בית למשפחות השכולות. אספה איננו דמות חינוכית והתנהגותו לא עומדת בקנה אחד עם ערכי העמותה ומתנדביה אשר פועלים בכל יום להצלת חיי אדם בכבישים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות