עומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישיעשרות אבוקות הושלכו, עימות בין אוהדי חיפה למשטרהמלאדן קרסטאיץ' עוזב את מכבי ת''א, איביץ' יחליפו?מומחי הווינר מעריכים: מכבי חיפה תזכה בדאבל חלומיאוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבוג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסון
אוהדי בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

עמותת בית''ר ירושלים קמה מחדש וגייסה כמיליון ש''ח

רביעי | | 09:33    מאת רועי ינקלוביץ

מספר מאוהדי הקבוצה, בהם אבנר נתניהו ומיקו ג'מאל, הודיעו שגייסו כבר קרוב למיליון שקל ויקימו מחדש את העמותה. נתניהו: ''פחות או יותר מדובר בדבר היחיד שאפשר לעשות בשביל להציל את בית''ר ירושלים''

בצל קמפיין גיוס ההמונים של אוהדי בית"ר ירושלים, גם עמותת אוהדי הקבוצה קמה לתחייה. אותם אוהדים יפתחו בשבוע הבא, בתיאום עם ייעוץ משפטי ומגוון אנשי מקצוע אוהדי בית"ר מוכרים ומובילים, פלטפורמה רשמית לגיוס כספים להצלת הקבוצה. נוצר גם חיבור עם ראשי המועדון ואף עם מספר מועמדים לרכישת הקבוצה, כשנראה כי המהלך כעת יהיה נרחב ומשמעותי יותר מגיוס כספי העמותה במתכונתו הקודמת ב- 2009 כשהקבוצה עברה מידי ארקדי גאידמק.

בין התורמים הראשונים של העמותה יהיו בין השאר אנשי העסקים תומר כהן, אבירן כהן ואוהד הקבוצה אבנר נתניהו בנו של רה"מ לשעבר ויו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, ואהרון ריינמן. אנשי העסקים הללו הבטיחו כי יעבירו במיידית 300 אלף שקל לצורך הצלחת המועדון. בימים אלה עובדים אנשי העמותה על מתווה וחיבור למתעניינים ברכישת בית"ר במטרה לייצר מהלך משותף שימנע פירוק של המועדון וייצר נתיב להשקעה נקודתית בשלב ראשון לטובת העונה הקרובה ואופציה לרכישת המועדון והחזרתו לקדמת הבמה החל מהעונה הבאה. את העמותה יוביל משרד עורכי הדין ריינמן ושות', בראשותו של עו"ד אבישי ריינמן שהיה היועץ המשפטי של העמותה שהוקמה בשנת 2009.

מחברי העמותה נמסר: "בעזרת השם, יוצאים לדרך חדשה ולוקחים את גורלנו בידינו. החל משבוע הבא מאות אלפי אוהדי הקבוצה יוכלו לקחת חלק אקטיבי בהצלת המועדון. כבר בימים הקרובים נשתף את אוהדי הקבוצה בעיקרי המהלך שתכליתו הצלת המועדון באמצעות חיבור לבעלי הון שמעוניינים לרכוש את בית"ר. אנו קוראים לכלל אוהדי הקבוצה להתחבר למהלך כדי שנוכל להביא את בית"ר לימים טובים יותר. בעזרת השם נעשה ונצליח".

אבנר נתניהו סיפר גם הוא על המהלך: "חברים, בקרוב (תחילת שבוע הבא, נותרו פרטים טכניים אחרונים) אפשר יהיה לתרום ולהצטרף כחברים בעמותה. אישית אני מאמין שעדיף לעשות על פני לדבר ולכן אין מה להרחיב ממש עכשיו, אבל את היוזמה הובילו כמה מהאוהדים המסורים ביותר שאני יכול לחשוב עליהם, כמו עו"ד אבישי ריינמן (שהיה בעמותה הקודמת ב-2009) ונדב שטראוכלר (וגם אני אבל עזבו שנייה)".

נתניהו הוסיף: "פחות או יותר מדובר בדבר היחיד שאפשר לעשות בשביל להציל את בית"ר. אין אביר על סוס לבן, אין דאוס אקס מאכינה בסוף הסרט הרע. יש רק אותנו, האוהדים. בלי מחויבות לארגון כזה או אחר, את אף אחד זה לא אמור לעניין במצב הנוכחי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות