דודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''עוד הישג מרשים: מדליית כסף לסמברג באליפות אירופההפועל חולון ובני הרצליה השלימו סוויפ ועלו לחצי הגמראליפות אירופה בגלישת רוח: טיבי ניצחה בשיוט המרתוןעכשיו זה סופי: גידי קאניוק חתם לשנתיים בהפועל חיפהבכר: ''ביטול המשחק נגד סכנין פגע בהכנה, זה מאכזב''מנכ''ל משרד הספורט פרוייליך קיים ביקור במכבי חיפהאוהדי מכבי ת''א: ''המשטרה מתנהלת בצורה נקמנית''שחקני סכנין יוותרו על אחוז משכרם וישלמו את הקנסרפואה: ''מכבי חיפה? אני לא מצפה לשום דבר מאף אחד''
מנור סולומון חוגג במדי שחטאר (האתר הרשמי)

סולומון: "סבלתי מכאבים כרוניים במשך ארבע שנים''

שלישי | | 21:26    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב נבחרת ישראל ושחטאר דונייצק חשף שעבר ניתוח בשל כאבים מהם סבל: ''סובל מכאבים כרוניים בשוקיים של שתי הרגליים ובעיקר בשרירי התאומים. טסתי לניתוח קטן בארצות הברית שפותר את הבעיה''

כוכב נבחרת ישראל ושחטאר דונייצק, מנור סולומון, חשף הערב (שלישי) שהוא סובל בארבע השנים האחרונות מכאבים כרוניים בשוקיים של שתי הרגליים. הוא עבר ניתוח בארה"ב שאמור לפתור את הבעיה.
 


סולומון כתב באינסטגרם: "אני לא אחד שמרבה לספר אבל הפעם הרגשתי שאני צריך ורוצה. בארבע שנים האחרונות אני סובל מכאבים כרוניים בשוקיים של שתי הרגליים ובעיקר בשרירי התאומים, כאבים שמלווים בהתכווצויות, זרמים, נימול והרגשה של שריפה בשריר. הכאב הופיע בעיקר במשחקים בתקופות מסוימות ולא בקביעות. במהלך ארבעה שנים נבדקתי אצל המון רופאים ופיזיוטרפיסטים, עברתי הרבה בדיקות ואף אחד לא הצליח לאבחן מה יש לי וממה אני סובל".

עוד כתב שחקן ההתקפה: "חקרתי המון על הנושא אבל התסמינים היו מטעים ולא נמצאה תשובה חד משמעית ופשוט נאלצתי ללמוד לשחק ולהתרגל לכאבים. היום, אני שמח להגיד שסוף סוף הצליחו לאבחן את הפציעה שלי ומיד טסתי לניתוח קטן בארצות הברית שפותר את הבעיה. רק הקרובים אלי והרופאים, יודעים באמת עם מה התמודדתי וכמה סבלתי. אני שמח לשים את הדבר הזה מאחוריי ובעוד זמן מאוד קצר אחזור לעשות את מה שאני הכי אוהב, והכי חשוב, בלי כאבים".

נגישות