אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
שחקני בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

הוכרז סכסוך עבודה בבית''ר י-ם, החלו שחרורי הזרים

שלישי | | 17:11    מאת מערכת ישראל ספורט

ארגון השחקנים נכנס לתמונה והודיע על סכסוך העבודה בשל הכוונה לקצץ בשכר שחקני המועדון ללא מו''מ. השחקנים מאיימים לפתוח בשביתה החל מ-9 בפברואר. בואצ'י כבר קיבל הודעה, השאר יקבלו גם כן

ארגון השחקנים הודיע היום (שלישי) על סכסוך עבודה בבית"ר ירושלים. ניר אלון, יו"ר הארגון, הודיע כי 24 מתוך 30 שחקני המועדון צפויים לשבות החל מה-9 בפברואר ואילך לאחר שהניסיון ליישב את הסכסוך בין הצדדים באמצעות מו"מ לא צלח. המהלך נעשה בשיתוף עם הסתדרות העובדים הכללית החדשה.

למעשה, ברגע שהוכרז הסכסוך, אם הקבוצה למשל תנקוט בצעדים חד צדדים של פיטורי שחקנים, הארגון יוכל להשבית את האימונים באופן מיידי. כמו כן, אם בארגון יראו שהקבוצה נוקטת בצעדים שלא יוכלו להבטיח את תשלום כלל שכר השחקנים, אנשיו יפנו לבית המשפט לבקש צו הקפאת הליכים במסגרת הליך פירוק של הקבוצה מהבירה.

בינתיים, לסוכניהם של ג'וסוואה מחייאס, מרקו יאנקוביץ', קמאסו מארה, ואדווין ג'אסי הועברה הודעה כי הם יכולים להתחיל לחפש קבוצה באופן מיידי. במקרה של רייצ'מונד בואצ'י, החלוץ קיבל מכתב על סיום העסקתו למרות שיש לו חוזה, זאת למורת רוחו של המאמן יוסי מזרחי שדווקא מאוד אוצר שבואצ'י יישאר. מלבד השחקנים הזרים, גם שחקנים ישראלים עשויים לעזוב או להימכר.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות