הראש חושב על זהבי ואיביץ', הקבוצה רוצה מקום שניערן זהבי יחמיץ את משחקי הנבחרת: ''אעדכן לגבי עתידי''עונה שישית ברציפות: דיא לבאבידי ימשיך בהפועל חדרהמרוץ הלילה ''מכביה בירושלים'' ייערך בעוד חודשייםבכר מתכנן רוטציה רחבה, 8,000 אוהדים יגיעו למושבההפועל ב''ש: ''רוצים להגיע בפורמה טובה לגמר הגביע''3 ספורטאים אולימפיים מובילים יקבלו חסות מהרבלייףסורקין: ''כולם היו שם במאני טיים'', הפועל נגד השופטיםהאלופה בחוץ: בוסטון בגמר המזרח על חשבון מילווקימילאן ואינטר ניצחו, האליפות תוכרע רק במחזור הנעילה
אנסטסיה גורבנקו היום (איגוד השחייה)

עלתה על מדים: אנסטסיה גורבנקו התגייסה לצה''ל

ראשון | | 12:54    מאת מערכת ישראל ספורט

אלופת העולם בבריכות קצרות התגייסה לטירונות מקוצרת בת שלושה שבועות שם תמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי. באיגוד הודו לצה''ל, למינהל הספורט, למשרד התרבות והספורט ולוועד האולימפי

השחיינית אנסטסיה גורבנקו התגייסה היום (ראשון) לשירות חובה בצה"ל. אלופת העולם התייצבה במוזיאון חיל הים בחיפה ועברה את שרשרת החיול כנדרש. היא מתגייסת לטירונות מקוצרת של שלושה שבועות ותמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי.

כזכור, גורבנקו הייתה אמורה להתגייס כבר בסוף החודש שעבר, אולם בשל העובדה כי הייתה חיובית לקורונה גיוסה נדחה. היא עברה את ימי הבידוד כנדרש ומאז כבר חזרה לאימונים במסגרת מרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט. כעת, במועד המוקדם ביותר שהתאפשר על ידי צה"ל, השלימה את הליך הגיוס.

מאיגוד השחייה נמסר: "איגוד השחייה מבקש להודות לצה"ל, למינהל הספורט, למשרד התרבות והספורט ולוועד האולימפי, שהבינו את חשיבות קביעת מועד הגיוס מוקדם ככל האפשר, נרתמו לנושא וסייעו למצוא עבור השחיינית מועד חדש ומתאים סמוך ככל האפשר למועד המקורי".

נגישות