פרנקפורט זכתה בליגה האירופית, 4:5 בפנדלים על ריינג'רסאבן: ''חשבנו שהמשחק בידיים שלנו, קיבלנו בעיטה בתחת''הפועל ת''א צימקה ל-2:1 מול מכבי ת''א, ערב ענק לטימורחוזר לאדום: גידי קאניוק סיכם לשנתיים בהפועל חיפהאליפות אירופה בגלישת רוח: יואב עומר עלה למקום ה-5ההחלטה בעניין העונש של סכנין תתקבל עד ליום שלישיקאמבק: דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בבני יהודהנשים: נבחרת ישראל תשחק באליפות העולם ב-3X3אוהדי ב''ש נגד ההתאחדות: ''הכדורגל שייך לאוהדים''דוידסון: ''יום אחד יקרה רצח במגרש וכולנו נבכה על זה''
הורחק ממשחק אחד. אלמוג כהן (ישי נאמן)

אלמוג כהן הורחק ממשחק אחד: ''הרגשתי מותקף''

רביעי | | 17:42    מאת אדי חליאבין

שחקן מכבי נתניה עמד לדין על כך שמחה בפני השופט גרינפלד וספג את עונשו. בדיון טען: ''אמר לי 'מי אתה בכלל? טוס לי מהעיניים לא רוצה לראות אותך'''. נתניה נקנסה ב-15,000 ש''ח בגין התפרעות אוהדים

מכבי נתניה עמדה היום (רביעי) לדין על התנהגות בלתי ספורטיבית ובלתי הולמת של קהל אוהדיה (השלכת כוס משקה) במהלך המשחק מול בית"ר ירושלים, כאשר הקפטן אלמוג כהן עמד לדין על כך שמחה בפני השופט אוראל גרינפלד בצעקות. בסופו של דבר, היהלומים נקנסו ב-15,000 ש"ח, בעוד הקפטן הורחק ממשחק אחד בפועל. לפי גרינפלד, כהן אמר לו "אתה בושה, תחליף מקצוע".

אלמוג כהן אמר בבית הדין: "ירדתי לחדר ההלבשה וגם אוראל גרינפלד ירד. אמרתי לו 'אם זה הייתי אני, הייתי מקבל אדום' (בקשר לעבירה של אביאל זרגרי). שאל אותי 'מי אתה ומה אתה מדבר?'. נכנסתי למנהרה וחזרתי על הדברים והוא התחיל לצרוח עליי. באתי ללכת והוא שאל אותי 'מה אתה עושה פה?'. אמרתי שאני הקפטן והוא אמר לי 'טוס לי מהעיניים'. בחיים, לא משנה מה, אני לא מתווכח עם השופט. לא באתי לתקוף את השופט, באתי להעיר הערה. זה הכל. יכול להיות שבית הדין צודק ולא הייתי צריך לדבר איתו. אני מרגיש שהעמידו אותי לדין סתם, אני הרגשתי המותקף. אני מכבד את השופטים, בשבילי להיות פה זה בושה".

אוהדי מכבי נתניה (ליאת אבשלומי)
בהחלטה על מכבי נתניה, כתב הדיין עו"ד נועם ליובין: "יכול אני להכביר מילים על העמדה אותה הציגה הנאשמת בכתב הגנה ועל טענתה כי למעשה אין בכוונתה להילחם במעשיי אוהדיה, אולם נראה כי קצרה היריעה וכי כל המילים בנושא זה כבר נאמרו וידועות לנאשמת. טענת הגנה (ולא הכחשה לעצם המעשה) כאילו מי שמזוהה עם הקבוצה (לובש חולצה של הקבוצה ונמצא באזור השופט עם אנשי האבטחה), מעביר ביקורות במילים בוטות על השופט, וכל מה שמעניין את הקבוצה בכתב הגנתה, הוא כי אינו איש צוות אך אין ולא יכולה להיות כל הכחשה כי הוא אוהד המזוהה עם הקבוצה לכל הפחות - לאו טענה היא".

עוד הוסיף הדיין ליובין: "במקום הנאמר בכתב הגנתה בנושא זה ראוי היה כי הנאשמת תעסוק באיתור אותו אדם ותפעל כנגדו מאחר ובפעם הבאה יכול ואותו אדם לא יבחר להעביר ביקורת על שופט המשחק, אלא לעשות מעשה פיזי כנגדו ואז יהיה הקבוצה במקום אחר לחלוטין ומעניין מה אז תהיה טענת ההגנה שלה. לעניין אי מציאת משליך הכוס הרי שכאמור לעיל, אי איתור ולו ניסיון לאתר את אותו משליך, יש בו על מנת לעודד אלימות וחבל שכך נוהגת הנאשמת ואין בכוונתי להכביר מילים בנקודה זו. עמדת ביה"ד בנושא זה ידועה לכל".

באשר לכהן כתב הדיין: "כפי שהערתי לנאשם הרי שמרגע שהשמיע טענתו לכיוונו של שופט המשחק (פעמיים!!), בעניין תקרית כלשהי של שחקן בית"ר ואמירתו לכיוונו של שופט המשחק שאם זה היה הוא, היה מקבל כרטיס אדום, הרי שאין זה תלוי בו איך הצד השני מפרש את הדברים שנאמרו. יכול היה שופט המשחק (וכנראה כך עשה) לפרש את הדברים כעקיצה מיותרת, ממישהו שכלל אינו לבוש, ואותו לא זיהה ומשם, "פתוחה" הדרך להתדרדרות חילופי הדברים, ולכן ומראש היה מצופה משחקן כה מנוסה כמר כהן, שלא להיכנס לפינה הזו, ולחסוך תקרית מיותרת".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות