יורגן קלופ: ''הגמר הבא יהיה באיסנטבול? תזמינו לנו מלון''קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופות
יעקב שחר, ברק בכר, עוזי מור ודודו דהאן (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

רשמית: ברק בכר חתם כמאמן מכבי חיפה עד 2024

רביעי | | 15:54    מאת אדי חליאבין

מאמן האלופה חתם רשמית: ''היו הרבה דיבורים על הנבחרת, אבל כמי שגדל ביציע ג' הייתי חייב להחזיר את המועדון לקדמת הבמה. זו סגירת מעגל נפלאה, לקח לי פחות מחמש דקות ללחוץ ידיים ולחתום על החוזה''

המאמן ברק בכר האריך היום (רביעי) באופן רשמי את חוזהו במכבי חיפה עד 2024. ממכבי חיפה נמסר: "המאמן הירוק והמועדון ניהלו מו"מ מהיר מתוך הבנה ברורה כי שני הצדדים רוצים להמשיך את ההתקשרות. הנשיא, יעקב שחר, וברק, באמצעות סוכנו דודו דהאן, חתמו על הארכת החוזה הקיים בשנתיים נוספות". בכר הגיע כזכור בתחילת העונה שעברה למכבי חיפה וזכה עד כה עם הקבוצה באליפות, באלוף האלופים, בגביע הטוטו וכן רשם העפלה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג.

לאחר החתימה אמר ברק בכר: "חשוב לי מאוד לעשות טיפה סדר. נכון שהיו הרבה דיבורים לגביי הנבחרת, וברור שזה חלום של כל מאמן להגיע לשם. אבל כמי שגדל ביציע ג', הגשמה אדירה הייתה קודם כל להיות שותף להחזרת מכבי חיפה לקדמת הבמה.  המציאות בירוק בשנתיים האחרונות הייתה מרגשת, סגירת מעגל נפלאה. מצאתי כאן פרטנרים אמיתיים, עוזי מור אור שחר, אסף בן דב, גל אלברמן ובעיקר איש אחד, שיש בינינו הבנה עיוורת, יענקל'ה שחר. איש כל כך אמיץ וחכם ואני לא מתבייש לומר שכל יום אני למד ממנו. זו זכות לעבוד עם כזה בוס ולכן, כשישבנו ודיברנו על העתיד, זה לקח פחות מ-5 דקות ללחוץ ידיים לעוד שנתיים קדימה".

ברק בכר חותם על החוזה (דוברות המועדון)
בכר הוסיף: "יש לנו במועדון צוות שחקנים שחושבים בגדול. עברנו תהליך אדיר ביחד ואנחנו מסתכלים עכשיו עם המון אופטימיות על כל המטרות שלנו קדימה, כדי להמשיך ולשמח את הקהל. אני זוכר את הקהל גם כשאכזבנו. הם חיבקו אותנו גם ברגעים הקשים, כי הם רואים על המגרש קבוצה שבאה לכל מגרש כדי לשחק כדורגל חיובי ולנצח. הדחיפה שלהם מדהימה ובכל רגע אני רואה את עצמי כאחד מהם. ולבסוף, יש לי זכות אדירה להמשיך עם הצוות שלי, אנשים שהולכים איתי שנים, שבאמת משפרים את המועדון ואותי כמאמן. מחכה לראות את סמי צבוע בירוק כבר השבת, ובשנתיים וחצי הקרובות, לפחות…".

המנהל הספורטיבי של המועדון, גל אלברמן, אמר לאתר הרשמי: "שמחים מאוד על הארכת חוזהו של ברק בכר. ברק מוכיח יכולות מנהיגות ומקצועיות יוצאות דופן אשר משתלבות היטב בחזון המועדון. כולנו ציפייה להישגים רבים ומשותפים בהווה ובעתיד. בהצלחה ברק!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות