אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
אוהדי הפועל ב''ש (ישי נאמן)

ב''ש: ''המשטרה לא אישרה להוציא את 54 אוהדי חיפה''

רביעי | | 13:06    מאת אודי קיסוס

מנכ''ל האדומים מבירת הנגב, גיא פרימור, התייחס לטענות הרבות של האוהדים: ''אוהדי מכבי חיפה אותרו ביציעים שלנו, אך בניגוד למה שסוכם עם המשטרה, הוחלט שלא ניתן יהיה להוציאם מחשש להתפרעויות''

מלבד ההפסד 2:1 למכבי חיפה שפתח פער של 4 נקודות בפסגה, אוהדי הפועל באר שבע זעמו על התנהלות המועדון במשחק הביתי נגד הירוקים, לאחר שעשרות רבות של אוהדי מכבי חיפה שרכשו כרטיסים ביציעי באר שבע הועברו ללא כל בעיה ליציע הצפוני, יציע העידוד של אוהדי מכבי חיפה. היום (שלישי) התייחס המנכ"ל גיא פרימור אמר בתגובה לטענות האוהדים.

פרימור כתב: "אוהדים יקרים, בסיום תחקיר ומספר שיחות עם הגורמים המבצעים שקיבלו את ההחלטות המבצעיות בשטח, ברצוני להתייחס לאירועי המשחק מול מכבי חיפה. בשבוע שקדם למשחק, פעלנו מול כל הגורמים, על מנת לוודא שהמשחק יעבור ללא אירועים חריגים ביציעים. בטרם המשחק, מנענו בעזרתכם מספר רב של ניסיונות ספסרות וניסיונות של אוהדי מכבי חיפה לקנות כרטיסים ליציע שלנו. קיימתי, יחד עם כל הגורמים הרלוונטיים, מספר ישיבות בנושא ונקבעה דרך עבודה להתמודד עם התופעה והאירועים, במידה ויקרו".

המנכ"ל הוסיף: "דרישותינו בעניין לא היו לשם מתק שפתיים, אלא מתוך רצון אמיתי לגדוע את התופעה הזאת. כשעה וחצי לאחר פתיחת השערים, אוהדי מכבי חיפה שנכנסו ליציעי הפועל באר שבע הוצאו מהם וכרטיסי הכניסה שלהם, בין אם היה מדובר במנוי ובין אם היה מדובר בכרטיס שנקנה על ידי אוהד בעל זכות רכישה, הוחרם והועבר לחזקתנו. סך הכול הוצאו מהמגרש על ידי צוותי האבטחה שלנו 54 אוהדי מכבי חיפה וכל המנויים/כרטיסים שהיו בידם הוחרמו בכדי שנוכל להטיל סנקציות ולפעול משפטית כנגד בעליהם המקוריים". 
 


פרימור המשיך: "עם זאת, לצערי הרב, בזמן אמת, התוכניות לא פעלו במלואן כפי שסוכם מראש. זמן קצר לפני שריקת הפתיחה, נכנסו מספר אוהדי הקבוצה האורחת לתוך היציעים. בהערכת מצב מהירה שהתקיימה ע"י משטרת ישראל ובניגוד מוחלט לכל הסיכומים המוקדמים, הוחלט על ידם כי לא ניתן יהיה להוציא את האוהדים מהיציעים. לטענתם, זאת בשל כך שהוצאתם תגרום לסיכוי גבוה להפרת סדר משמעותית ולהפרעה מהותית לניהול האירוע. לכן, משטרת ישראל החליטה להשאיר את אותם האוהדים ביציעים, תוך שהיא מאפשרת העברה של חלק מהם ליציעים אחרים מטעמי בטיחות".

המנכ"ל הוסיף: "חשוב מאוד להדגיש כי ברגע שמשטרת ישראל מקבלת החלטה שקשורה בעניינים של סדר ציבורי ובהבטחת שלום הציבור, אין לנו, כמועדון, שום יכולת להתערב או לשנות את החלטתה בפועל. עם כל הצער והאכזבה שבדבר, זה החוק. אני מודע לתחושותיכם. אני מצר מאוד על עוגמת הנפש שנגרמה כתוצאה מהאירועים שהתרחשו ביציעים ואמשיך לטפל בנושא מול הכוחות האחראיים בשטח, שהם אלו שבסופו של דבר אוכפים את מדיניות המועדון. אעשה כל שביכולתי על מנת שהדברים לא יחזרו בשנית".

פרימור סיכם: "בנימה אישית, כולי תקווה שנדע בעתיד למלא ביחד כל מושב פנוי בטרנר באוהדים שלנו. צורמת לי מאוד המחשבה שכל אוהד של קבוצה יריבה שנכנס ליציע שלנו עשה זאת בצורה כזאת או אחרת בחסות אוהד שלנו. כוחנו באחדותנו ואנחנו צריכים את טרנר אדום אדום אדום. אני מקווה שהדברים הללו עושים מעט סדר ומסבירים את הסיטואציה בשטח למול מדיניות המועדון. זו שוב הזדמנות לומר תודה לכל אלפי האוהדים שלא הפסיקו לעודד ביום שני בטרנר. נתראה ביום ראשון באצטדיון 'שלמה ביטוח', אנחנו צריכים אתכם איתנו, ממלאים את היציעים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות