כ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהדריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרחריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמראברטון ביצעה מהפך אדיר מול פאלאס ונשארה בליגהדודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''
מימין: מעוז וטל, מנכ״ל איגוד סקי המים, ליאור סופר, ואריק קפלן נשיא התאחדות ״אילת״ (פייסבוק אילת)

גולש העשור: ליאור סופר זכה בתואר היוקרתי

רביעי | | 12:18    מאת אביחי חיים

גולש הוויקבורד הישראלי הבינלאומי זכה בתואר של התאחדות סקי המים העולמי. סופר: ''מקווה להמשיך לתרום ולהביא כבוד''

גולש הוויקבורד הבינלאומי, ליאור סופר בן ה-36 זכה בתואר גולש העשור של התאחדות סקי המים העולמי.  זוהי הפעם הראשונה שגולש ישראלי זוכה בתואר. סופר התרגש ואמר: "זהו כבוד ענק! תמיד רציתי לעזור לספורט הישראלי לגדול, ואני מרגיש כאילו רק אתמול התחלתי לגלוש, אז מקווה להמשיך לתרום ולהביא כבוד"

עבור סופר זהו בהחלט הישג גדול מאוד לאחר שזכה כבר באליפות עולם במשך 3 שנים ברציפות ו-באליפות אירופה בבלגרד בשנת 2011 והוא ממשיך לייצג את ישראל בתחום שהפך להיות יותר ויותר פופלרי עם השנים. כיום הוא מתאמן תחת התאחדות אילת ואיגוד סקי המים, בהדרכת המאמן מוטי לוי במועדון "כבלים" להמשיך ולהוביל את ענף הסקי מים בישראל ובעולם. 

נגישות