ריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמראברטון ביצעה מהפך אדיר מול פאלאס ונשארה בליגהדודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''אלפי אוהדי מכבי חיפה חגגו את האליפות עם השחקניםעוד הישג מרשים: מדליית כסף לסמברג באליפות אירופהנבחרת הנערים של ישראל הפסידה 1:0 לאיטליה ביורוהפועל חולון ובני הרצליה השלימו סוויפ ועלו לחצי הגמראליפות אירופה בגלישת רוח: טיבי ניצחה בשיוט המרתוןעכשיו זה סופי: גידי קאניוק חתם לשנתיים בהפועל חיפהמנכ''ל משרד הספורט פרוייליך קיים ביקור במכבי חיפה
אוהדי בית''ר ירושלים בקריית שמונה (ליאת אבשלומי)

בית''ר י-ם תעמוד לדין על התפרעות אוהדים, גם מורגן

שלישי | | 11:29    מאת מערכת ישראל ספורט

תובע ההתאחדות, עו''ד ניר רשף, החליט להעמיד לדין את הקבוצה על השלכת החפצים מיציעי אוהדיה במשחק מול קריית שמונה בליגה ובמפגש מול מכבי חיפה בגביע המדינה, המגן יעמוד על תנועת ההשתקה

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שלישי) להעמיד את בית"ר ירושלים לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים במשחק מול קריית שמונה ואת מורגן זיו בגין התנהגות בלתי הולמת. בנוסף, בית"ר תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדים במשחק הגביע בסמי עופר מול מכבי חיפה. שני הדיונים יתקיימו מחר בשעה 17:00.

תנועת ההשתקה של זיו מורגן (ליאת אבשלומי)
לגבי משחק הליגה בקריית שמונה, נכתב בדו"ח כי בדקה ה-79, לאחר הבקעת השער השני לזכותה של הקבוצה המקומית, נזרקו לכר הדשא מיציע אוהדי בית"ר כוסות שתייה, מצתים ושקיות גרעינים, כשאף אחד מהם לא פגע באף אחד על כר הדשא. מגן קריית שמונה זיו מורגן יעמוד לדין על תנועת ההשתקה שביצע לכיוון אוהדי בית"ר לאחר שכבש.

בדו"ח השיפוט של המשחק מסמי עופר נכתב כי בדקה השלישית נזרק מהיציע הדרומי המאוכלס באוהדי הקבוצה מהבירה מצת ופגע ברגלו של עוזר השופט. בדקה השישית נזרקו מצתים לכיוון המגרש מהיציע הדרומי, מה שקרה גם בדקות ה-22 וה-35 של המשחק שנגמר כזכור ב-0:4 לירוקים בדרך לרבע גמר גביע המדינה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות