ניצחון מהדאבל: הפועל אשדוד עלתה ל-1:2 מול רמה''שהפועל ירושלים עלתה ל-1:2 עם 60:87 על גלבוע/גלילמתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליהאחרי 13 שנות הפסקה: עירוני קריית אתא שבה לליגת העלכ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהבכר לשחקנים לקראת מכבי נתניה: ''חשוב לרדת לקרקע''דריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופה
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

שחרר אותנו: משה חוגג חייב לפעול למען בית''ר ירושלים

שני | | 14:30    מאת עו''ד אריאל גבאי

דעה: עסקת המכירה האפשרית לסטפן מלול מעוררת תהיות רבות ונראה שקיים ספק גדול שהיא אכן תצא לפועל. אם הבעלים הנוכחי לא רוצה את הכתם של פירוק המועדון והורדת ליגה על עצמו, חוגג חייב להתעשת

משה חוגג, שלום. מה שלומך? 

אחרי שהתברר שגם מסייה סטפן מלול לא באמת אדם המסוגל לרכוש את המועדון ואחרי חודשים של ניסיונות למכור את המועדון, כשבכל שבוע מתפרסם שם או כינוי אחר למעוניין חדש בסחורה "הנחשקת", הגענו לפי התהום כשברור לכל בר דעת שאף אחד לא ירכוש את המועדון בכסף. אגב גם ללא תמורה יהיה קשה למסור את הקבוצה לאור הגרעון הקיים. תראה, ניסית. זה לא עובד. אני מכיר מקרוב את שלל הגורמים שפעלו מול המועדון בניסיון לרכוש אותו, גם אני ניסיתי לעזור בכדי שבסוף ירכשו ממך את המועדון והלוואי והיה מי שירכוש ממך, אבל מעשית אין! זאת המציאות! 

מחאת אוהדי בית'ר ירושלים (ליאת אבשלומי)
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)
לכן בשלב הזה לדעתי יש לך שתי אפשרויות. הראשונה היא להמשיך להתעקש לקבל כסף עבור המועדון, להמשיך לנסות להתמודד לבד כלכלית עם משכורות ינואר ופברואר (סיכוי קלוש). אגב, פורסם שאתה אומר שנאסר עליך מעשית להזרים כסף לקבוצה, לכן סביר שערבויותך בהתאחדות יחולטו ובסופו של דבר הקבוצה שלך ושלנו תשעט להליך של פירוק שיסתיים במינוס תשע נקודות, דבר אשר במצבה המקצועי של הקבוצה יוביל באופן ודאי לירידת ליגה. נראה שזה התרחיש הסביר. או אז, יקירי, יגיע מישהו שיקח את המועדון בחינם! תוך מספר חודשים, בליגה השנייה! כשעל שמך ירבוץ אות קלון כמי שהוביל את בית"ר ירושלים לפירוק וירידת ליגה. 

מחאת אוהדי בית'ר ירושלים (ליאת אבשלומי)
עו''ד אריאל גבאי (צילום פרטי)
האפשרות השנייה היא שתגלה אנושיות. תראה, מושיקו, אנחנו לא עשינו לך דבר רע, לא הזקנו לך! לא פגענו בך! רבים מאיתנו תמכו בך ללא סייג. לא אנחנו אלה שרכשו שחקנים במיליוני שקלים ללא הבחנה וללא תועלת, לא אנחנו אלה שהובלנו את המועדון לתהום מקצועי, לא בחרנו את המאמנים וגם לא את שחקני הרכש והזרים. אלו הכל תוצרים של הניהול שלך ושל מי שבחרת לנהל יחד איתך, אין שום סיבה או צדק כי בשלב הזה תהרוס מועדון כדורגל כל כך יקר לכל כך הרבה אנשים! לכן, אתה פשוט צריך לעשות מה שנכון ומה שהשכל הישר מחייב - שחרר את המועדון! אין סיבה להחריב! תעביר את זכויות הניהול לגורם מוסכם ותן לנו להציל את הקבוצה, אולי נצליח אולי לא, לפחות תן לנו את האפשרות לנסות.

עו"ד אריאל גבאי הוא מייסדי ארגון "שער האריות" ושימש גם כיו"ר עמותת אוהדי בית"ר ירושלים.

הכתוב הינו טור דעה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות