עונה שישית ברציפות: דיא לבאבידי ימשיך בהפועל חדרהמרוץ הלילה ''מכביה בירושלים'' ייערך בעוד חודשייםבכר מתכנן רוטציה רחבה, 8,000 אוהדים יגיעו למושבההפועל ב''ש: ''רוצים להגיע בפורמה טובה לגמר הגביע''3 ספורטאים אולימפיים מובילים יקבלו חסות מהרבלייףסורקין: ''כולם היו שם במאני טיים'', הפועל נגד השופטיםהאלופה בחוץ: בוסטון בגמר המזרח על חשבון מילווקימילאן ואינטר ניצחו, האליפות תוכרע רק במחזור הנעילהאבן: ''שמח שהשחקנים ידעו לקחת את המשחק הזה''מכבי ת''א עלתה ל-0:2 עם 83:96 על הפועל ת''א בחוץ
שחקני יובנטוס חוגגים (האתר הרשמי)

בגלל הקורונה: ''הטוטו'' הוריד משחקים מאיטליה ומצרפת

חמישי | | 13:05    מאת מערכת ישראל ספורט

בגלל החשש לדחיית המשחקים כתוצאה מהתפרצות הנגיף, המועצה להסדר ההימורים בספורט החליטה לערוך שינויים ברשימה - והורידה בין היתר את המשחקים של יובנטוס, רומא, מונאקו ואחרות. הפרטים בפנים

בימים האחרונים נודע כי בעקבות התפשטות הקורונה ברחבי איטליה קיים חשש ממשי לדחייה של משחקי קבוצות הליגה האיטלקית, המתוכננים לימי שבת וראשון הקרובים.

לאור ההתפתחויות החליטו במועצה להסדר ההימורים בספורט שלא לקחת סיכונים, והיום (חמישי) נמסרה מטעמה הודעה רשמית כי משחקיהן של רומא, יובנטוס, נאנט, מונאקו, טורינו, נאפולי, פיורנטינה ועוד, שנכללו במשחקי הווינר, ווינר 16 מחצית ומיליונר (טוטו תיקו) - מבוטלים. את מקומם ברשימת המשחקים יחליפו משחקי הליגה הצרפתית הראשונה, משחקי אליפות אפריקה, הליגות ההולנדית והפורטוגלית השניות והליגה המקסיקנית הראשונה. 

הרשימה המלאה
סעיף 8 (ג) לתקנות ההימורים קובע: "המועצה רשאית בכל עת להחליף תחרות ברשימת התחרויות בתחרות אחרת, וכן להודיע על שינוי במקום התחרות. חלה ההחלפה כאמור יראו את הסימון המופיע בטופס (קבלה), כאילו סומן לניחוש תוצאות התחרות המחליפה, אולם המשתתף יהיה רשאי לבטל הקבלה בתחנת הטוטו בה נשלחה ולקבל בה את דמי ההשתתפות ובלבד שהמכירות למחזור, טרם נסגרו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות