ריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמראברטון ביצעה מהפך אדיר מול פאלאס ונשארה בליגהדודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''אלפי אוהדי מכבי חיפה חגגו את האליפות עם השחקניםעוד הישג מרשים: מדליית כסף לסמברג באליפות אירופהנבחרת הנערים של ישראל הפסידה 1:0 לאיטליה ביורוהפועל חולון ובני הרצליה השלימו סוויפ ועלו לחצי הגמראליפות אירופה בגלישת רוח: טיבי ניצחה בשיוט המרתוןעכשיו זה סופי: גידי קאניוק חתם לשנתיים בהפועל חיפהמנכ''ל משרד הספורט פרוייליך קיים ביקור במכבי חיפה
אדם ברדיצ'בסקי (קרן איזיקסון)

טניס: סעדון וברדיצ'בסקי אלופי ישראל בכסאות גלגלים

שישי | | 15:01    מאת מערכת ישראל ספורט

אליפות ישראל בטניס בכסאות גלגלים ננעלה ושני גמרים בקטגוריות שונות נערכו במרכז הטניס ברמת השרון. סעדון גבר על חיות 1:6 ו-1:6, ברדיצ’בסקי ניצח בתום מותחן. יו''ר הוועד, אלי ברינבאום, היה נרגש מהמעמד

אליפות ישראל בטניס בכיסאות גלגלים שהתקיימה היום (שישי) ברמת השרון, הסתיימה בניצחונו של אדם ברדיצ'בסקי חבר אילן רמת גן, ששמר על התואר 'אלוף ישראל' בקטגורית האופן, לאחר שגבר על סרגיי ליזוב, גם הוא מאילן רמת גן, בתוצאה 4:6,  6:4,  3:10. מאמנו של ברדיצ'בסקי, המדורג היום 33 בעולם, הוא עופר סלע, ואת ליזוב, בן ה-17, שעלה לאחרונה מרוסיה, שם היה אלוף הנוער, מאמנת עופרי לנקרי.

גמר קטגורית הקוואד (נכות קשה) הסתיים בניצחונו של יוסי סעדון, שגבר על עילי חיות בתוצאה 1:6, 1:6, שניהם חברי בית הלוחם תל אביב. סעדון מתאמן עם רותם סלע, וחיות, שחבריו ליחידה הגיעו לעודד אותו, מתאמן עם נמרוד ביכלר. שרגא וינברג, המחזיק בתואר אלוף ישראל (קוואד) בשנים האחרונות, נאלץ לפרוש בשלב מוקדם של האליפות בשל בעיה רפואית.

מימין: קובי וינר, אבי פרץ, אלי בירנבאום, יוסי סעדון ונועם גרשוני (קרן איזיקסון)
יו"ר הוועד הפראלימפי, אלי בירנבאום, אמר: "האליפות הזאת התאפיינה בטניסאים צעירים שהתחרו לצד טניסאים ותיקים, ומחמם את הלב לראות טניסאים חדשים שמשחקים ברמה כזאת. זה היה בקר מהנה מאוד. חששנו מהגשם והתלבטנו אם לדחות את הגמרים, והנה מזג האויר היה לצידנו. אני מודה לספורטאים, למארגנים ולאנשי איגוד הטניס שכיבדו אותנו בנוכחותם".

בין מחלקי הגביעים לצידו של היו"ר בירנבאום, היו מנכ"ל הוועד הפראלימפי ניסים סספורטס, מארגן האליפות וחבר איגוד הטניס הבינלאומי קובי וינר, יו"ר אגוד הטניס הישראלי אבי פרץ, ומדליסט הזהב נועם גרשוני. התחרות נערכה לזכרו של פיטר קולינס, והוקדשה על פי בקשת המשפחה לפרדי קולינס, הנכד שחוגג בר מצווה.

נגישות