מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזהחוזר לליגת העל: ניר ביטון סיכם לשנתיים במכבי ת''אחוק איסור אלימות בספורט עבר בקריאה שניה ושלישיתבית''ר ירושלים: בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן חתמורכש מסקרן: פאבלו גונזלס חתם לשנתיים בהפועל ת''אהבנייה נמשכת: ווייד בולדווין חתם רשמית במכבי ת''אמכבי ת''א השיקה את המדים החדשים לעונת 2022/23
לינה גלושקו וניקול חירין (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

טניס: חירין וגלושקו זכו בטורניר הזוגות באליפות ישראל

שני | | 14:13    מאת מערכת ישראל ספורט

ננעלה התחרות: שתי הפינאליסטיות בגמר היחידות באליפות ישראל Wilson 2021 ניצחו 2:6 ו-3:6 את ניקול נדל ואדוה דבח, בגמר הגברים זכו רון אלוק ואוראל קמחי עם ניצחון בגמר על ינאי ברקאי וירדן חסון

יקול חירין ולינה גלושקו, שתי הפינאליסטיות בגמר היחידות באליפות ישראל Wilson 2021 לבוגרות, זכו היום (שני) בטורניר הזוגות לנשים של האליפות, שנדחה בשל מזג האוויר הגשום במהלך השבוע והמעורבות של השחקניות במשחקי היחידות. חירין, שזכתה בתואר לאחר ניצחון על גלושקו בגמר, השלימה דאבל עם זכיה ביחידות ובזוגות.

רון אלוק ואוראל קמחי (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)
היום התקיימו משחקי חצי הגמר וגמר הזוגות במרכז הטניס העירוני רעננה. גלושקו וחירין ניצחו 2:6 2:6 את מיקה בוחניק ומאיה טחן ובמשחק המקביל גברו ניקול נדל ואדוה דבח 2:6 ו-3:6 על עופר קויתי ותמר יפה. בגמר ניצחו גלושקו וחירין 2:6 ו-3:6 את נדל ודבח.

בגמר הגברים זכו רון אלוק ואוראל קמחי, שני הפינאליסטים מאליפות ישראל לנוער השנה, לאחר ניצחון בגמר 4:6 ו-6:7 על ינאי ברקאי וירדן חסון.

נגישות