מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזהחוזר לליגת העל: ניר ביטון סיכם לשנתיים במכבי ת''אחוק איסור אלימות בספורט עבר בקריאה שניה ושלישיתבית''ר ירושלים: בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן חתמורכש מסקרן: פאבלו גונזלס חתם לשנתיים בהפועל ת''אהבנייה נמשכת: ווייד בולדווין חתם רשמית במכבי ת''אמכבי ת''א השיקה את המדים החדשים לעונת 2022/23
אלופי ישראל ניקול חירין וישי עוליאל (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

ישי עוליאל וניקול חירין זכו באליפות ישראל בטניס

שבת | | 15:40    מאת מערכת ישראל ספורט

המדורג ראשון בגברים ניצח את סער סימון וזכה בתואר בפעם השנייה ברציפות: ''שנה טובה מאוד עבורי''. זכיה ראשונה בקריירה לחירין (''ציון דרך לקריירה שרק החלה''), שניצחה בשלוש מערכות את לינה גלושקו

ישי עוליאל וניקול חירין זכו היום באליפות ישראל 2021 לבוגרות ולבוגרים בתום משחקי הגמר שהתקיימו במרכז הטניס העירוני ברעננה. באיגוד הטניס סיפרו על אליפות ישראל Wilson: "זה היה שבוע מאתגר במיוחד, בשל מזג האוויר הגשום במשך ימים רצופים, אולם ביומיים האחרונים יצאה השמש והיום הגיעו למעלה מ-1,000 צופים לרעננה כדי לצפות בשני המשחקים".

עוליאל, המדורג ראשון בטורניר, זכה בתואר אלוף ישראל בפעם השנייה ברציפות לאחר שניצח בגמר הגברים 0:6 ו-3:6 את סער סימון (מדורג 5) ממועדון הטניס רמת אליהו, עבורו זו היתה הופעה ראשונה בגמר.

עוליאל אמר בסיום: "אני מרוצה מאוד מהשבוע האחרון וחושב שזו היתה שנה טובה מאוד עבורי. עכשיו אני עם העיניים לשנה הבאה, רוצה לשחק כמה שיותר תחרויות צ'לנג'ר, לעבוד קשה ולעלות כמה שיותר בדירוג. אני רוצה להודות לאיגוד הטניס ולצוות שלי - דודי סלע, יואב בן צבי, גיא גפני ואיליה ולך - על העבודה הקשה ועל השעות שהם מקדישים לי שאגיע למיטב מבחינת הטניס שלי". סער סימון אמר: "היה כבוד להשתתף בגמר ואני אבוא בשנה הבאה מוכן יותר לנצח".

הזוכים והפינאליסטים (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)
בגמר הנשים זכתה ניקול חירין בפעם הראשונה בתואר אלופת ישראל, בגמר הראשון בו השתתפה, לאחר ניצחון בשלוש מערכות על לינה גלושקו, אלופת השנה שעברה. גלושקו ניצחה 2:6 במערכה הראשונה, אולם חירין חזרה עם 4:6 ו-4:6 בשתיים הבאות בדרך לתואר.

חירין אמרה בסיום: "היה מרגש מאוד לזכות באליפות ישראל בפעם הראשונה, זהו ציון דרך לקריירה שרק התחילה. אחרי המערכה הראשונה ירד לי הלחץ, השתחררתי, העליתי רמה וזכיתי במערכה השנייה. אז נכנסתי לרצף של זכיה בחמישה משחקונים רצופים, הייתי מאוד בלחץ ב-0:5 ולא סגרתי את המשחק. ביתרון 4:5 במערכה המכרעת לקחתי את עצמי בידיים, החלטתי שאני לא מפסידה את המשחק וניצחתי. אני רוצה להודות להורים שלי שעוזרים ותומכים בי מגיל 3 כשהחזקתי מחבט בפעם הראשונה, למאמן הכושר אורן בר נור שעובד אתי בשנתיים וחצי האחרונות, לאייל אומיד שעוזר לי בשלושת השבועות האחרונים וליואב שב שליווה אותי בשנה האחרונה במסגרת נבחרת הבנות של איגוד הטניס".

לינה גלושקו אמרה בסיום: "ציפיתי לסיים את השבוע אחרת, רציתי להגן על התואר, אבל זה ספורט וזה טניס וזה אכזרי לפעמים. אני מאוד שמחה בשביל ניקול, מגיע לה, היא עובדת קשה וכל הכבוד לה. היתה לי שנה מדהימה, אני מסתכלת על הדברים הטובים שקרו לי השנה ומחכה ל-2022".

נגישות