עוזב את ליגת העל: גודסוואי דוניו חתם בנפטצ'י באקומקום 9 לאנסטסיה גורבנקו ב-50 חזה באליפות העולםאוהדי בית''ר י-ם ''מכינים'' את משה חוגג לקראת הכלאמדר לא ייצא לליגת הקיץ עם בוסטון ויישאר עם הנבחרתתמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליהעילי פיינגולד: ''כמו מול ספרד, נעשה את זה מול אנגליה''מילאן תפתח עונה נגד אודינזה, אינטר תתארח בלצ'החצאי גמר לגורבנקו ומיכאל לייטרובסקי באליפות העולםג'ו רגלנד: ''מרגיש בנוח להיות מי שאני בהפועל חולון''מכבי חיפה תקיים במהלך השבוע הבא מיני מחנה אימון
ישי עוליאל היום ברעננה (אלכס גולנשטיין, איגוד הטניס)

גמר אליפות ישראל: עוליאל מול סימון וגלושקו מול חירין

שישי | | 15:06    מאת מערכת ישראל ספורט

טניס: המדורג ראשון בגברים גבר על צוקרמן ויפגוש את סימון שניצח את לשם. המדורגת הבכירה בנשים ניצחה את נדל ותשחק מול חירין שגברה על אלטורי. הגמרים מחר מ-10:00 ברעננה, הכניסה תהיה חופשית

אחרי שבוע גשום יצאה השמש היום (שישי) במרכז הטניס העירוני רעננה ואפשרה לאיגוד הטניס לקיים את משחקי חצי הגמר של אליפות ישראל Wilson 2021 לבוגרות ולבוגרים. אל שני הגמרים העפילו האלופים המכהנים ומולם טניסאי וטניסאית שעבורם זהו גמר אליפות ישראל ראשון בקריירה.

בגמר הגברים ישחקו ישי עוליאל וסער סימון ובגמר הנשים לינה גלושקו וניקול חירין. המשחקים יתקיימו מחר החל מהשעה 10:00 ברעננה, כאשר קודם יתקיים גמר הנשים ואחריו גמר הגברים. הכניסה למשחקים חופשית.

ניקול חירין ולינה גלושקו היום ברעננה (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)
המדורג ראשון בגברים והאלוף אשתקד, ישי עוליאל, גבר 4:6 4:6 על חברו לנבחרת הדייויס, דניאל צוקרמן (מדורג 4) וינסה לזכות מחר בתואר שני רצוף. סער סימון (מדורג 5) ניצח את עידן לשם 6:7 ו-3:6 וירצה לזכות בתואר אלוף ישראל בפעם הראשונה בקריירה, בהופעה הראשונה שלו בגמר.

בנשים גברה המדורגת הבכירה, לינה גלושקו, 2:6 ו-5:7 על ניקול נדל, שקודם לכן השלימה את הניצחון ברבע הגמר על אגם גמליאל. גלושקו תנסה גם היא לזכות בתואר שני רצוף, כאשר מולה תעלה ניקול חירין, שניצחה 0:6 ו-3:6 את קארין אלטורי הצעירה. גם עבור חירין זו הופעה ראשונה בגמר.

נגישות