מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזהחוזר לליגת העל: ניר ביטון סיכם לשנתיים במכבי ת''אחוק איסור אלימות בספורט עבר בקריאה שניה ושלישיתבית''ר ירושלים: בר כהן, חגי גולדנברג ואבישי כהן חתמורכש מסקרן: פאבלו גונזלס חתם לשנתיים בהפועל ת''אהבנייה נמשכת: ווייד בולדווין חתם רשמית במכבי ת''אמכבי ת''א השיקה את המדים החדשים לעונת 2022/23
ישי עוליאל (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

עוליאל מול צוקרמן בחצי גמר אליפות ישראל בטניס

חמישי | | 17:49    מאת מערכת ישראל ספורט

המדורג הבכיר גבר על אלוק ברבע הגמר, צוקרמן ניצח את קמחי. עידן לשם וסער סימון ייפגשו בחצי הגמר השני. בנשים: גלושקו וחירין העפילו. מחר ב-10:00 יתקיימו משחקי חצי הגמר ברעננה, הגמרים בשבת

לאחר יום של הפסקה בשל מזג האוויר החורפי הפוקד השבוע את המדינה, התקיימו היום (חמישי) משחקי רבע הגמר באליפות ישראל Wilson 2021 לבוגרות ולבוגרים. בשל הגשמים שירדו במרכז הטניס העירוני ברעננה, הועתקו גם היום המשחקים למרכז הטניס באשקלון והסתיימו, למעט משחק אחד שנעצר בשל הגשם. בשל הדחיה יתקיימו משחקי הגמר של אליפות ישראל ביום שבת ברעננה החל מ-10:00 בבוקר - הכניסה למשחקים חופשית.

המדורג ראשון בגברים, ישי עוליאל, ניצח 4:6 ו-2:6 את רון אלוק ויפגוש מחר את חברו לנבחרת הדייויס, דניאל צוקרמן (מדורג 4), שגבר 2:6 ו-2:6 על אוראל קמחי. בחצי הגמר השני ייפגשו עידן לשם, המדורג 2 שגבר 2:6 ו-2:6 על רועי גינת, וסער סימון (5) שניצח 1:6 1:6 את שחר אלבז.

ניקול חירין (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)
בנשים גברה המדורגת הבכירה, לינה גלושקו, 0:6 ו-1:6 על ליאם עובד ומחכה בחצי הגמר למנצחת בין ניקול נדל לאגם גמליאל. כרגע התוצאה במשחק שהופסק היא 3:6 ו-2:4 לנדל. בחצי הגמר השני ישחקו המדורגת 2 ניקול חירין, שגברה 3:6 ו-5:7 על מיקה בוחניק, וקארין אלטורי שניצחה 4:6 ו-1:6 את קורל קולדובסקי (6).

מחר תחזור התחרות לרעננה כאשר משחקי חצי הגמר ייפתחו ב-10:00 בבוקר עם עוליאל מול צוקרמן במגרש המרכזי ואחריו גלושקו נגד נדל או גמליאל. ב-10:00 יתקיימו במקביל גם שני חצאי הגמר הנוספים בגברים ובנשים ויושלם משחק רבע גמר הנשים - הכניסה חופשית.

נגישות