עומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישיעשרות אבוקות הושלכו, עימות בין אוהדי חיפה למשטרהמלאדן קרסטאיץ' עוזב את מכבי ת''א, איביץ' יחליפו?מומחי הווינר מעריכים: מכבי חיפה תזכה בדאבל חלומיאוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבוג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסון
אורי דוד (באדיבות מכבי ת''א, האתר הרשמי)

אורי דוד פוטר מהנוער של מכבי ת''א, בן דיין יחליפו

חמישי | | 17:22    מאת מערכת ישראל ספורט

למרות שהקבוצה במקום השני, הצהובים פיטרו את מאמן הנוער, כאשר מגן העבר, ששימש כמאמן ילדים א', יעמוד על הקווים במשחק הקרוב. דוד תובע את המועדון: ''פוטרתי בגלל שנשארתי בקשר עם ואן לוון''

למרות שמכבי תל אביב מדורגת במקום השני בליגת העל לנוער, המועדון הודיע היום (חמישי) במפתיע על סיום דרכו של המאמן אורי דוד. ממכבי תל אביב נמסר: "מועדון הכדורגל מכבי תל אביב החליט להיפרד מאורי דוד, מאמן קבוצת הנוער מכבי תל אביב 'שחר'. במשחק הליגה הקרוב ידריך את הקבוצה דדי בן דיין. אנו מודים לאורי על התקופה בה עבד במועדון ומאחלים לו בהצלחה".

דוד שלח לצהובים מכתב באמצעות עורך דינו שי טל וכתב: "מרשי גידל עשרות שחקנים שעברו תחת ידיו ומשחקים כיום בליגות המקצועניות בישראל לרבות בנבחרת ישראל השונות. למותר לציין כי הקבוצות שאימן מרשי במועדון זכו בכל עונה באליפות ו/גביע המדינה. לאחר פיטוריו של פטריק כמאמן הקבוצה הבוגרת של המועדון, חלה נסיגה פתאומית ביחס המועדון כלפי מרשי - שהיה עד אז מוערך מאוד וזכה לשתבוחות רובת במשך שנים רבות. יודגש ויובהר כי כל חטאו של מרשי שהיה עוזרו של פטריק ונשאר איתו בקשר לאחר שפוטר מהמועדון". 

עוד נכתב: "יובהר כי מיד לאחר פיטוריו החל המועדון לייצר מציאות יש מאין על מנת להטיל דופי בהתנהלות של מרשי והכל במטרה להוביל לפיטוריו. לא אך זו, נודע למרשי כי עוד בטרם אפשר המועדון למרשי את הזכות לטיעון, החל המועדון לחפש למרשי מחליף. מרשי רואה בהתנהלות המועדון כלפיו התנהלות חסרת תום לב באופן קיצוני. מרשי יוסיף ויטען כי המועדון הזמין אותו להליך שימוע בנועד למראית עין בלבד, אשר תוצאותיו ידועות מראש. כמו כן יוסיף כי המועדון בחר לרמוס ברגל גסה את זכות הטיעון ובכך לאייין את הליך השימוע, שידוע אמו היה להתקיים לב פתוח ונפש חפצה".

במכתב התגובה של מכבי תל אביב לאורי דוד, נכתב: "קיבלנו את המכתב שבסימוכין. מבלי להידרש לגופם של דברים, נדגיש כי אנו דוחים מכל וכל את טענות מרשך באשר להליך השימוע. ממכתבך עולה כי אינכם מתכוונים להגיע לשימור שנקבע בתיאום עמכם ואשר נדחה לבקשתכם. כמובן שמרשך אינך מחויב להגיע לשימוע וככל שיבחר שלא להגיע, תתקבל ההחלטה בעייניו על סמך המידע המצוי בידנו, לרבות תגובת מרשך לדברים במסגרת מכתבך".

ממכבי תל אביב נמסר בתגובה לטענות: "אורי יודע היטב את הסיבות לפיטוריו והן כלל אינן קשורות לפטריק. מכבי תל אביב לא נוהגת לפרסם סיבות לפיטורים באמצעי התקשורת".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות