ג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסוןרשמית: מכבי נתניה מימשה את האופציה על רז שלמההפועל ב''ש: ''רוצים לצאת עם תואר שמגיע לקהל שלנו''בוסטון ניצחה את מיאמי 82:102 ואיזנה ל-2:2 בגמרהשלימה טרבל: הפועל אשדוד אלופה עם 1:3 על רמה''שפפ עישן סיגר, דה בראונה השתכר: סיטי חגגה אליפותהפועל י-ם השפילה את גלבוע/גליל ועלתה לחצי הגמרברק בכר: ''אין סיכוי שב''ש יותר רעבים, רוצים היסטוריה''
ארבעת שחקני הדייויס שיכנסו מחר למעגל התחרויות. (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

בשל הסערה: אליפות ישראל בטניס נפתחה באשקלון

שני | | 18:04    מאת מערכת ישראל ספורט

אליפות Wilson2021: המשחקים הועתקו מרעננה וכמעט כל מפגשי הסיבוב הראשון הושלמו. מחר יכנסו למעגל התחרות 8 המדורגים הראשונים בגברים ובנשים. גלוקשו מול נחורושייב, ירדן חסון מול ישי עוליאל

אליפות ישראל Wilson 2021 לבוגרות ולבוגרים נפתחה היום עם משחקי הסיבוב הראשון. האליפות מתקיימת השנה במרכז הטניס העירוני רעננה, אולם בשל מזג האוויר הגשום הועתקו היום המשחקים למרכז הטניס באשקלון, בהחלטה שהתבררה כמוצלחת לאחר שמרבית המשחקים הגיעו לסיומם ונותר מספר קטן של משחקים שהחלו ויושלמו מחר. משחקי הסיבוב השני מחר יתקיימו גם כן באשקלון, בשל הסערה הצפויה במרכז, כאשר 8 המדורגים בנשים ובגברים יצטרפו למעגל המשחקים. תודה למרכז הטניס באשקלון שאירח את המשחקים היום בהתרעה קצרה.

בגברים ניצח ירדן חסון את רז חביב 2:6 2:6 ויפגוש את המדורג הבכיר ישי עוליאל, אופק שימנוב ניצח 2:6 ו-5:7 את אסף פרידלר ויפגוש את דניאל צוקרמן (4). בן וינטראוב ניצח 2:6 ו-6:7 את טום אבלביץ' ויפגוש את אוראל קמחי (7). שחר אלבז גבר על עפר הכהן 3:6 ו-1:6 ויפגוש את בן פתאל (3), אדוארדו כהן ניצח 0:6 ו-3:6 את יואב בלוך וישחק מול רועי גינת (8). שי בר מנחם או אלון אליה יפגשו את עידן לשם (מדורג 2), רון אלוק או ולדימיר בזילבסקי ישחקו מול רואי בניה (מדורג 6) ורן עמר או איתי פייגין ישחקו מול סער סימון (5).

בנשים תפגוש המדורגת הבכירה, לינה גלושקו, את דיאנה נחורושייב שניצחה 6:1, 1:6 ו-1:6 את מאי ברנס. תמר יפה גברה 1:6 ו-2:6 על עלמה יוסף ותשחק מול ניקול נדל (3), עופר קיויתי ניצחה את שי פדלון 1:6 ו-2:6 בדרך למפגש מול סברינה קלנדרוב (7) וקארין אלטורי ניצחה 6:2, 3:6 ו-5:7 את דריה שוורצמן ותפגוש את תמרה ברד יצחקי (4). מיקה בוחניק ניצחה 4:6 ו-6:7 את ג'ניפר איבטו ותשחק מול קריסטין יונס (5) ונועה מאיור גברה 1:6 1:6 על רוני ברנס ותשחק מול ניקול חירין (מדורגת 2). אמי ירון או שחף ליברמן יפגשו את ליאם עובד (8) ושירה סיוון או סטפני סנדוי שטיין יפגשו את קורל קולדובסקי (6).

נגישות