פרנקפורט זכתה בליגה האירופית, 4:5 בפנדלים על ריינג'רסאבן: ''חשבנו שהמשחק בידיים שלנו, קיבלנו בעיטה בתחת''הפועל ת''א צימקה ל-2:1 מול מכבי ת''א, ערב ענק לטימורחוזר לאדום: גידי קאניוק סיכם לשנתיים בהפועל חיפהאליפות אירופה בגלישת רוח: יואב עומר עלה למקום ה-5ההחלטה בעניין העונש של סכנין תתקבל עד ליום שלישיקאמבק: דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בבני יהודהנשים: נבחרת ישראל תשחק באליפות העולם ב-3X3אוהדי ב''ש נגד ההתאחדות: ''הכדורגל שייך לאוהדים''דוידסון: ''יום אחד יקרה רצח במגרש וכולנו נבכה על זה''
השר חילי טרופר עם יו''ר ההתאחדות אורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)

הכדורגל הישראלי מצטרף לסטנדרט האימון של אופ''א

רביעי | | 10:36    מאת אדי חליאבין

בעקבות תיקון חוק הספורט, תועבר להתאחדות הסמכות הבלעדית להסמכת מאמנים ומדריכים. שר הספורט טרופר: ''מצעיד את הכדורגל הישראלי בעקבות המדינות המובילות בענף''. היו''ר חסון: ''מהפכה אמיתית''

משרד התרבות והספורט, בהובלת השר חילי טרופר, העביר הבוקר (רביעי) את התיקון הנדרש בחוק הספורט, שמעביר להתאחדות לכדורגל את הסמכות הבלעדית להסמיך מאמנים ומדריכים בדרגות השונות על פי אמנת אופ"א. ההתאחדות תפעל לשיתופי פעולה עם המוסדות  ההכשרה החיצוניים להכשיר לדרגות B ו-C על פי הקריטריונים של אופ"א.
 
שר התרבות והספורט חילי טרופר בירך: "אני מברך על המהלך החשוב שמצעיד את הכדורגל הישראלי בעקבות המדינות המובילות בענף. אני סומך על ההתאחדות לכדורגל ומשוכנע שהכשרות אופ"א ישפרו את המאמנים והמדריכים בכדורגל הישראלי בכל הרמות". ​נציגי מינהל הספורט וההתאחדות לכדורגל עמלו על בניית מתווה שיאפשר גם לכל המאמנים שהוכשרו עד היום על פי חוק הספורט להיכנס למסלול ההכשרות של אופ"א מבלי להתחיל את הכשרותיהם מההתחלה.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון הוסיף: "מדובר במהפכה אמיתית, בכלי ובנדבך משמעותי שיאפשרו לנו להבטיח את ההכשרה הטובה ביותר למאמנים ולמאמנות, מי שאחראי לגידול ולטיפוח דור העתיד של הכדורגל שלנו. אנחנו זוכים להערכה גדולה מאופ"א הודות לאגף הדרכה מתקדם, חדשני ואיכותי ואני משוכנע כי התוצאות יראו בטווח הקרוב והרחוק. תודה גדולה לשר הספורט חילי טרופר, שהכיר בחשיבות המכרעת של השינוי המתבקש, הבטיח להוביל שינוי חקיקתי ו-וידא שכך יהיה. השר והצוות המצוין שלו במשרד עובדים אתנו על הנושא קרוב לשנתיים והבשורה היום היא תרומה אדירה לפיתוח הכדורגל שלנו".

המשנה למנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רונן הרשקו: "המתווה שאושר עונה על הצרכים המקצועיים של הכשרות מאמני הכדורגל בישראל, ישפר את רמת התכנים, המקצועיות והפיקוח בנושא, יאפשר לכלל מאמני הכדורגל אשר יוכשרו בישראל להיות מאמנים מוכרים על ידי אופ"א וכתוצאה מכך יפתח להם אפשרויות אימון בכל המדינות החתומות על אמנת המאמנים של אופ"א ולא רק בישראל כפי שהיה עד כה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות