נוריץ' הביסה 0:3 את ווטפורד ועלתה מעל הקו האדוםאבדיה: ''צריך להישאר מקצוען, להילחם על המקום שלך''ממשיכה לנצח: אבישג סמברג אלופת ישראל בטקוואנדומביש: איסמעיל עאמר הותקף על ידי אנשי אדומים אשדודבודדה בפסגה: 0:2 לכפר קאסם על בני יהודה בבלומפילדמכבי ת''א מחפשת נקמה בנתניה ומצפה לאצטדיון מלאאשרם וזליקמן הרצו לסטודנטים במכללה האקדמית וינגייטאביב אברהם: ''אנחנו באים חדורי מוטיבציה ואמונה''בגיל 34: מאור בוזגלו יודיע רשמית על פרישה מכדורגלהמו''מ בין פלקושצ'נקו לגירמוט פוצץ, יישאר בחדרה?
יעל ארד (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

בהובלת יעל ארד: ארבע ועדות הוקמו בוועד האולימפי

שני | | 17:32    מאת מערכת ישראל ספורט

היו''ר החדשה של הוועד האולימפי בישראל מתחילה לעבוד. הוועדות החדשות, הכוללות חדשנות ומיתוג, משלבות ספורטאים. היו''ר הקודם של הוועד יגאל כרמי יהיה יו''ר הוועדה להקמת הבית האולימפי החדש

ארבע ועדות חדשות הוקמו בוועד האולימפי בישראל, בישיבת ההנהלה החדשה של הארגון בראשותה של יעל ארד כיו"ר הוועד האולימפי בישראל וזאת לצד קביעת ראשי הוועדות הקיימות. בוועדות החדשות ואלה שהיו קיימות קודם לכן משתלבים ספורטאים חברי ועדת הספורטאים של הוועד האולימפי בישראל או ספורטאי עבר בעל ידע וכישורים תואמים.

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד, אמרה: "אני רואה בעבודת הוועדות  חלק חשוב בפעילות ההנהלה, במיוחד בהתוויית חזון ומדיניות לבעלי התפקידים בארגון. הוועדות החדשות יכניסו מימד נוסף לפעילות המאומצת הנעשית בכל ימות השנה. במחזור הקרוב נזמין מומחים מתחומים שונים בינהם ספורטאי עבר שהתפתחו בעולמות הרלוונטים, לסייע לנו להוביל חדשנות בכל אחד מהתחומים המדוברים, לצד  חברי ההנהלה של הוועד האולימפי בישראל המגלים מוטיבציה רבה להשתלב בפעילות החדשה והקיימת". נציגי הוועד האולימפי בישראל במועצה הלאומית לספורט יהיו: יעל ארד, יורם ארנשטיין וגילי לוסטיג. כנרת צדף תהיה נציגת הוועד האולימפי בישראל בהנהלת מכון וינגייט.

יעל ארד (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
ועדת החדשנות והטכנולוגיה:
את הוועדה יוביל כיו"ר חבר ההנהלה נאור ברכל המעורב בעולם ההייטק בשנים האחרונות.  הוועדה תזמין מומחים מובילים בתחום הטכנולוגיה והחדשנות במטרה להמשיך ולהעמיק את העשייה של הוועד בשנים האחרונות.

ועדת מיתוג, שיווק ופרסום:
בראש הוועדה תעמוד יעל ארד שתזמין ממוחי תעשיה מהתחום במטרה  להוביל חשיבה על מודלים שיווקיים-מסחריים חדשים בספורט האולימפי בישראל ולבחון מיתוג מחדש לארגון.

ועדת התקשרויות:
בראש הוועדה יעמוד חבר ההנהלה משה גולדשטיין, גזבר של הוועד האולימפי בישראל.

ועדה לייזום כנסים ופיתוח מרכז המבקרים החוויה האולימפית:
בראש הוועדה תעמוד חברת ההנהלה ויו"ר איגוד הכדורמים רויטל גולסקא כהן. והמטרה להעמיק את הקשר של הוועד האולימפי עם הקהילות השונות ולהגדיל את המעורבות בכנסים בארץ ובעולם לצד המשך פיתוח החוויה האולימפית.

ועדת כספים:
בראש הוועדה ימשיך לעמוד חבר ההנהלה רו"ח איתן ברק.

ועדה מקצועית:
בראש הוועדה תעמוד חברת ההנהלה עדי ביכמן, השחיינית האולימפית בעבר.

הוועדה להקמת הבית האולימפי החדש:
בראשה יעמוד יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי היוצא.

הוועדה הרפואית:
פרופסור גל דובנוב ימשיך לכהן כיו"ר הוועדה .

הוועדה לשוויון מגדרי:
תא"ל במיל. סוזי יוגב תמשיך לכהן כיו"ר הוועדה 

ועדת ביקורת:
בראש ועדת הביקורת תעמוד דפנה הר אבן.

נגישות