ג'וש כהן יעבור מבחן כשירות, בכר מתלבט לגבי הקישוררשמית: ג'ייקובן בראון האריך את חוזהו בהפועל תל אביבנמשכת המחאה: לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסוןרשמית: מכבי נתניה מימשה את האופציה על רז שלמההפועל ב''ש: ''רוצים לצאת עם תואר שמגיע לקהל שלנו''בוסטון ניצחה את מיאמי 82:102 ואיזנה ל-2:2 בגמרהשלימה טרבל: הפועל אשדוד אלופה עם 1:3 על רמה''שפפ עישן סיגר, דה בראונה השתכר: סיטי חגגה אליפותהפועל י-ם השפילה את גלבוע/גליל ועלתה לחצי הגמרברק בכר: ''אין סיכוי שב''ש יותר רעבים, רוצים היסטוריה''
ערן זהבי במדי פ.ס.וו איינדהובן (האתר הרשמי)

ביתו של ערן זהבי נפרץ שוב, המשפחה לא נכחה במקום

שני | | 08:31    מאת מערכת ישראל ספורט

שבעה חודשים לאחר השוד האלים, שוב זה קורה - ביתו של הכוכב הישראלי באמסטרדם נפרץ ונשדד. המשפחה, ששוהה בדובאי לנופש ושיקום מהפציעה של זהבי, בהלם. המשטרה ההולנדית מחפשת אחרי השודדים

שוד נוסף אירע אמש (ראשון) בביתו של כוכב נבחרת ישראל, ערן זהבי, באיינדהובן - כך מדווחים הבוקר בתקשורת ההולנדית. כזכור, בחודש מאי האחרון בוצע שוד אלים באותו הבית בזמן ששי, אשתו של הכדורגלן, וכן ילדיו שהו בבית. השחקן היה באותה העת במשחק עם קבוצתו פ.ס.וו איינדהובן, והמקרה הותיר את בני המשפחה בטראומה גדולה.

בניגוד לשוד הקודם, הפעם אף אחד מבני המשפחה לא היה בבית. זהבי ומשפחתו נמצאים למעלה משבוע בדובאי, שם השחקן משתקם מהפציעה שספג בעת שהיה עם נבחרת ישראל בחלון המשחקים האחרון ומנצל את הזמן גם לנופש. עם משפחת זהבי נמצאים בדובאי גם מאמן הכושר ערן שדו ומעסה הנבחרת יגאל צברי.
 


זהבי קיבל את הידיעה על הפריצה מהחברה שמאבטחת את ביתו, כאשר גם האזעקה פעלה במקום .המשטרה ההולנדית מחפשת כעת אחר שני אנשים, לגביהם הפיצה תיאור בבקשה לעזרה מהציבור. לפי המתואר, אחד עם מכנסיים אפורות ומעיל שחור, והשני עם מכנסיים שחורות ומעיל בהיר, כששניהם מצוידים במזוודות. 

נזכיר כי בחודש מאי האחרון משפחתו של זהבי נפלה קורבן לשוד אלים, אז שני רעולי פנים פרצו לביתו, איימו על אשתו וילדיו בנשק חם ובזזו ציוד רב. במהלך השוד ההוא, הופעל כוח נגד אשתו, שי זהבי, וילדיו כשהפורצים אף איימו בנשק חם על המשפחה וקשרו את אשתו. על פי אחד הדיווחים בהולנד, השודדים אף גזרו את שיערה של שי זהבי.

נגישות