עונה שישית ברציפות: דיא לבאבידי ימשיך בהפועל חדרהמרוץ הלילה ''מכביה בירושלים'' ייערך בעוד חודשייםבכר מתכנן רוטציה רחבה, 8,000 אוהדים יגיעו למושבההפועל ב''ש: ''רוצים להגיע בפורמה טובה לגמר הגביע''3 ספורטאים אולימפיים מובילים יקבלו חסות מהרבלייףסורקין: ''כולם היו שם במאני טיים'', הפועל נגד השופטיםהאלופה בחוץ: בוסטון בגמר המזרח על חשבון מילווקימילאן ואינטר ניצחו, האליפות תוכרע רק במחזור הנעילהאבן: ''שמח שהשחקנים ידעו לקחת את המשחק הזה''מכבי ת''א עלתה ל-0:2 עם 83:96 על הפועל ת''א בחוץ
אצטדיון Education City (רועי ינקלוביץ)

התקלה שתעזור למארגנים לקראת המונדיאל ב-2022

שבת | | 10:35    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בדוחא

חמש שעות נמשכה התקלה המשמעותית במטרו שאמור להוביל אוהדים מאצטדיון אחד לאחר והיא הייתה הראשונה מאז החל לפעול ב-2019. בינתיים, קטאר וטוניסיה עלו לחצי גמר הגביע הערבי וממתינות ליריבות

הגביע הערבי מגיע אל שלבי הסיום ואתמול (שישי) המארחת קטאר וטוניסיה הבטיחו את מקומן בחצי הגמר. קטאר הביסה את איחוד האמירויות 0:5 באצטדיון "אל בית" בעיר "אלחור" לעיני 63,500 צופים. שיא צופים של כל הזמנים באירוע ספורט בקטאר.

אוהדים טוניסאים בדרך למגרש (רועי ינקלוביץ)
במגרש עצמו נכחו 10 אחוז מאזרחי קטאר, שכן אוכלוסיית המדינה מונה 2.8 מיליון בני אדם, אבל רק כ-315 אלף מהם הינם אזרחי קטאר. מתוך אזרחים אלה, 30 אלף מהם נכחו אתמול באצטדיון (שאר הצופים היו מהמיעוטים הרבים במדינה שאינם אזרחים אך נחשבים תושבים כמו הודים, נפאלים בנגלדשים, פקיסטנים, ניגרים ואוגנדים). קטאר תפגוש בחצי הגמר את המנצחת במשחק בין אלג'ירה למרוקו שייערך היום (שבת) באצטדיון אל תומהמה.

אצטדיון אל בית (רועי ינקלוביץ)
ברבע הגמר הראשון אתמול נפגשו טוניסיה ועומאן, טוניסיה ניצחה 1:2 באצטדיון Education City לעיני רוב אוהדים ברור של הטוניסאים. הטוניסאים יפגשו בחצי הגמר את המנצחת בין מצרים לירדן, משחק שיערך היום (שבת, 17:00) באצטדיון אל ג'נוב.

אוהדים טוניסאים בדרך למגרש (רועי ינקלוביץ)
על רבע הגמר הראשון העיבה תקלה משמעותית במטרו של קטאר שמנעה ממנו לפעול, לראשונה מאז מטרו זה הוקם בשנת 2019. התקלה שארכה חמש שעות הייתה "טכנית אך קריטית", לפי מפעילת הרכבת התחתית בעיר. עם חידוש השירותים יכלו האוהדים להמשיך מאצטדיון Education City לאצטדיון אל ג'נוב בעזרת התחבורה הציבורית. אירוע זה אמור לעזור למארגנים לתרגל את התרחשותו בגביע העולמי עצמו, שייערך במדינה בעוד שנה בדיוק.

נגישות