נוריץ' הביסה 0:3 את ווטפורד ועלתה מעל הקו האדוםאבדיה: ''צריך להישאר מקצוען, להילחם על המקום שלך''ממשיכה לנצח: אבישג סמברג אלופת ישראל בטקוואנדומביש: איסמעיל עאמר הותקף על ידי אנשי אדומים אשדודבודדה בפסגה: 0:2 לכפר קאסם על בני יהודה בבלומפילדמכבי ת''א מחפשת נקמה בנתניה ומצפה לאצטדיון מלאאשרם וזליקמן הרצו לסטודנטים במכללה האקדמית וינגייטאביב אברהם: ''אנחנו באים חדורי מוטיבציה ואמונה''בגיל 34: מאור בוזגלו יודיע רשמית על פרישה מכדורגלהמו''מ בין פלקושצ'נקו לגירמוט פוצץ, יישאר בחדרה?
לונה צ'מטאי סלפטר (SportPhotography)

מארו טפרי ולונה צ'מטאי סיימו ראשונים במרתון טבריה

שישי | | 11:20    מאת מערכת ישראל ספורט

הרצים האולימפיים הבכירים של ישראל סיימו במקום הראשון בחצי המרחק, בעוד דניאל מולושט וביטי דוישט סיימו במקום הראשון במרחק המלא. מזג האוויר החורפי לא מנע מעשרות אלפי הרצים לצאת לדרכם

מרתון טבריה הבינלאומי הוזנק הבוקר (שישי) בפעם ה-44 בהשתתפות כ-7,000 איש. מדובר במספר שיא רצים למרתון מאז היווסדו. המרתון נערך במספר מקצים: מקצה חצי מרתון  (21.1 ק"מ), מרתון מלא (42.2 ק"מ), 10 ק"מ וריצת 5 ק"מ. מסלול הריצה לאורך חופי הכנרת מאזור מלון חוף גיא שבחלקה הדרומי של העיר עד לאזור עין גב וחזרה לנקודת ההתחלה. בגברים המנצח הוא דניאל מולושט שעצר את השעון אחרי 42.2 ק"מ על 2:17.08 שעות, בעוד במרוץ הנשים זכתה ביטי דויטש שקבעה זמן של 2:41.12 שעות.

מרתון טבריה הבינלאומי (SportPhotography)
הרצה האולימפית הבכירה של ישראל, לונה צ'מטאי סלפטר, רצתה לשבור את שיא הישראלי במקצה חצי מרתון ולרדת מ-1:06:09 שעות, אולם בסופו של דבר עצרה את השעון על 1:11:36 שעות, מרחק של למעלה מחמש דקות מהשיא. היא סיימה בכל זאת במקום הראשון במקצה הנשים. בנוסף רצו במקצה חצי המרתון הגברים מארו טפרי, גירמה אמרה, בוקאיו מלדה, איימרו עלמיהו וטדסה גטהון, אך גם הם לא הצליחו לשבור את השיא הישראלי בחצי מרתון ולרדת מהתוצאה של 1:00:52 שעות. טפרי ניצח ועצר את השעון על 1:02:17 שעות.

מרתון טבריה הבינלאומי (SportPhotography)
מרתון טבריה הינו אחד משלושה אירועי ספורט בינלאומיים בתמיכת משרד התרבות והספורט המתקיימים השנה בטבריה. קודמים לו סבב אליפות העולם בגלישת רוח - PWA שהתקיים ביוני האחרון ותחרות ה - IRONMAN היוקרתית הצפויה להתרחש בנובמבר הקרוב. מדובר בסדרת אירועים המתרחשת בעיר טבריה מתוך מטרה להפוך את העיר למוקד תיירות בינ"ל. החברות שזכו במכרז להפקת האירועים הן טרגט מרקט וקבוצת קומטק.

נגישות