איגוד הכדורסל חתם על שת''פ היסטורי עם מדינה ערביתרוסלן ברסקי: ''כמובן שיש תחושת פספוס, רצינו לנצח''''יש הזדמנות לצמק את הפער, אסור לנו לבזבז את זה''מכבי ת''א שוב מעדה, גבי קניקובסקי: ''לא באנו רעבים''אדום מול צהוב: הדרבי התל אביבי השני של העונהאופיר קריאף קורא לקהל להגיע: ''מקווים שיהיה בסדר''מכבי חיפה: ''לא הופענו למשחק, חייבים ללמוד מזה''ניצחון שישי ברצף לפיניקס, מילווקי הסתדרה ללא יאניסעם שני שערים בתוספת הזמן: 2:3 לאתלטיקו על ולנסיהמארסיי במקום השני אחרי 0:2 על לאנס, ליל הפסידה
משה חוגג (צילום: ישראל ספורט)

דיווח: חומרים פדופיליים נמצאו במכשיר הטלפון של חוגג

רביעי | | 08:44    מאת מערכת ישראל ספורט

ב''חדשות 13'' דווח כי לטענת איש העסקים, הוא קיבל את החומרים בווטסאפ, לא הוריד אותם ולא העביר אותם הלאה. עוד נחשף כי טדי שגיא הוא אחד מעשירי ישראל ששמו הוזכר בהקלטה הנוגעת לפרשה הכלכלית

פרשת משה חוגג ממשיכה להסתעף. ב"חדשות 13" דווח אמש (שני) כי על מכשיר הטלפון הנייד של איש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים משה חוגג נמצא חומר פדופילי. חשוב לציין כי לא מדובר בחומר שהוא צילם בעצמו - אך עצם ההחזקה היא עבירה פלילית. לטענת חוגג, הוא קיבל את החומר בקבוצת ווטסאפ, לא העביר אותו לאף אחד ולא הוריד אותו למכשיר.

בתוך כך, לאחר שפורסם כי חוגג הוקלט בשיחה עם גורם עברייני בדבר השקעה של איש עסקים מוכר אחר, ב"חדשות 13" דיווחו כי הותר לפרסם כי איש העסקים המוכר הוא טדי שגיא. מדובר בפרשה הכלכלית של חוגג ושגיא עצמו אינו חשוד בדבר. במשטרה נבדקה ההקלטה בה הושמע שמו של שגיא ולפי ההקלטה, הגורם העברייני הציע כי שגיא ישקיע 2.5 מיליון דולר בעסקיו של חוגג.
 


בתוך כך, ביממה האחרונה הופצו הודעות וואטסאפ עם שמות בעלי עסקים שלכאורה בילו ב"דירת הסקס" שניהל חוגג. בשיחה שערכו ב"חדשות N12" עם מספר גורמים המעורים בחקירה נאמר להם במפורש שלמיטב הבנתם אין שמות של אנשי עסקים שהשתמשו באותה דירה. יחד עם זאת, יש הסתייגות כי ידוע שהדירה ותכולתה צולמה, וכי יש חומר רב שחוקרי המשטרה עדיין לא הצליחו לסרוק את כולו. עם זאת, עד לנקודת הזמן הזו, לא ידוע על אנשי עסקים נוספים שהגיעו לדירה הזאת. לכן מבהירים ב"חדשות N12" כי הודעות הוואטסאפ שהופצו הן לא נכונות.

מדוברות המשטרה (אח"מ) נמסר: "אנו עדים לפרסומים כוזבים ברשתות החברתיות, אודות רשימת שמות של גברים ונשים, הקשורים כביכול לפרשיה המתנהלת במשטרת ישראל. אנו פונים לציבור ולכלי התקשורת, לנהוג באחריות ולהימנע מפרסום כוזב העלול לפגוע בכבודם ובשמם הטוב. נדגיש כי הפרסומים ככל שיהיו, הם באחריות המפרסם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות