פסל של קובי וג'יאנה בראיינט הוצב באתר ההתרסקותניצחון שמיני רצוף לפיניקס, קליבלנד עצרה את מילווקימצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפהמכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס
טל בן חיים בטירוף (ישי נאמן)

בן חיים סוף סוף כבש, סאגת המאמן לא יורדת מהפרק

שני | | 11:41    מאת חיים נתנאל

שחקן ההתקפה הבקיע שער אחרי תקופה ארוכה שבה יובש: ''רק מי שחקן התקפה שלא משחק הרבה ולא כבש המון זמן יכול להבין אותי''. במועדון מבינים שההגבלות החדשות על כניסת זרים יקשו על מציאת מאמן

במכבי תל אביב יודעים שהמטרה העיקרית, לפחות בזמן הקרוב, היא לנצח בכל מחיר וללקט את שלוש הנקודות - וזאת בשל הבור שנפער עם תחילת העונה הקטסטרופלית שחוותה הקבוצה. "אנחני לא יכולים להתלונן כרגע על שום דבר, כל עוד אנחנו מנצחים", אמרו בסביבת המועדון. ובכל זאת, בקבוצה בהחלט ערים לעובדה שהקבוצה איננה מגלה יכולת גבוהה ואתמול רבים מהשחקנים גילו יכולת בינונית ומטה. דווקא ברנדלי קובאס מסיר אט אט את החלודה ואתמול הוכיח יכולת גבוהה ובישל שער נפלא לטל בן חיים. גם החלוץ הוותיק כובש השער גילה אתמול יכולת טובה לאחר שנמחק לחלוטין אצל פטריק ואן לוון. אתמול הוא גילה ניצוצות שהסכירי עת יכולתו טרם נסיעתו להרפתקה הצ'כית שלו.

כמה זמן הוא יישאר על הקווים? ברק יצחקי (ישי נאמן)
עוד נקודה למחשבה שמטרידה מאד את המועדון הצהוב היא העובדה שלא משנה אם מנצחים או מפסידים, הקבוצה סופגת לפחות שער אחד בכל משחק. "זה  כבר הפך למחלה כרונית", קוננו בקבוצה ועדיין לא מצאו תרופה לעניין ספיגת השערים. כל ההצטיינות של דניאל פרץ הולכת לפח, כי בכל משחק הוא מוציא לפחות כדור אחד מהרשת והרוב כלל לא באשמתו. גם סאגת מציאת המאמן לא תמה וגם ברק יצחקי נדרש לכך: "אני לא רוצה לחזור כמו תוכי, אבל אנחנו עושים מאמצים כבירים למצוא מאמן מתאים לקבוצה. גם כל עניין הקורונה העכשווי לא עוזר לנו. לא תיארתי לעצמי כמה קשה יהיה לבנות וכפי שאתם רואים לא חסרות לי שערות לבנות בראש". במועדון מבינים שכעת עם הווריאנט החדש העניין יהפוך לקשה אפילו יותר ונראה שיצחקי יעמוד עוד כמה משחקים על הקווים.

ברנדלי קובאס וטל בן חיים חוגגים (ישי נאמן)
טל בן חיים אמר בסיום: "זה ניצחון סופר חשוב, במיוחד אחרי שני המשחקים האחרונים שלא ניצחנו, בדרבי ובאירופה. זו כמובן היתה אכזבה כקבוצה וכמועדון, יצאנו למשחק חוץ סופר קשה מול הפועל חיפה שהתחילה את העונה מעולה, אני שמח שעשינו את העבודה. היתה תחושה שהמשחק יכול היה לברוח לנו ומצד שני יצרנו מצבים כדי לסיים עם 5 או 6 שערים, אז אני חושב שהניצחון שלנו בצדק". על חשיבות השער שכבש באופן אישי אמר: "שחקן התקפה שלא משחק הרבה ולא כבש המון זמן, אני חושב שרק מי שהוא כזה יכול להבין אותי ברגע כזה. בסופו של דבר, אני שמח שעזרתי לקבוצה לנצח וזו השורה התחתונה בשבילי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות