שלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקיליגה לאומית: מכבי רמת גן החתימה את עידן אלבר
אוראל קמחי ואיליה סימקין אלופי הזוגות (יח''צ)

דרבי ישראלי בגמר ה-ITF בקריית שמונה: קמחי מול אלוק

שישי | | 17:12    מאת מערכת ישראל ספורט

נמשכים הטורנירים בישראל: אוראל קמחי גבר בשלוש מערכות על בסיל הבלגי, רון אלוק ניצח את סימקין הרוסי. זכיה לקמחי בטורניר הזוגות. טורניר בוגרות ביוון: ניקול חירין עלתה לחצי גמר היחידות וגמר הזוגות

אוראל קמחי ורון אלוק ישחקו מחר ב-10:00 בדרבי ישראלי בגמר תחרות ה-ITF רמה 2 המתקיימת השבוע במרכז הטניס והחינוך בישראל קריית שמונה.

ארבעת המדורגים הראשונים הגיעו לחצי הגמר בתחרות מארשל לכבודו של שלמה גליקשטיין. קמחי, המדורג ראשון בתחרות, גבר היום 6:7, 7:5 ו-3:6 על אלסיו בסיל מבלגיה המדורג 4 בתחרות ואלוק (מדורג 3) ניצח 3:6 ו-6:7 את איליה סימקין מרוסיה (מדורג 2). הגמר בין שני הישראלים יהיה שחזור של גמר אליפות ישראל לנוער השנה בה ניצח קמחי.

רון אלוק ואלסיו בסיל (יח''צ)
ארבעת השחקנים האלה הגיעו גם לגמר טורניר הזוגות שם ניצחו קמחי וסימקין 3:6 3:6 את אלוק ובסיל. בגמר הבנות ישחקו מחר פטרישיה פאוקסטיטה מליטא (3) ואמליה וואליגורה מבלגיה (8).

בטורניר הבוגרות בהרקליון, יוון, על סך פרסים של 15 אלף דולר, העפילה המדורגת 4, ניקול חירין, לחצי הגמר לאחר ניצחון 4:6 ו-2:6 על סימונה אוגסקו מרומניה, ותפגוש מחר את ניקול פוסה הוארגו מאיטליה. חירין העפילה גם לגמר הזוגות, לאחר שיחד עם ראדקה זלניקובה מסלובקיה, ניצחו השתיים 2:6 2:6 את ניקול נדל מישראל ואמילי לינד גאלאגר מבריטניה. בגמר יפגשו השתיים את ג'וליה קימלמן מגרמניה וליאן טראן מהולנד.

נגישות