יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
אלכסנדר זברב חוגג הערב (האתר הרשמי)

זברב הדיח את דג'וקוביץ', יפגוש את מדבדב בגמר

ראשון | | 00:42    מאת מערכת ישראל ספורט

טורניר גמר הסבב: הגרמני הרשים עם ניצחון 6:7, 6:4, 3:6 על המדורג 1 בעולם, וכעת יחכה לרוסי שהביס את קספר רוד 2:6, 4:6 ושמר על מאזן מושלם בטורינו. מדבדב יצליח לשמור על התואר בו זכה בשנה שעברה?

טורניר גמר סבב ה-ATP בטורינו שבאיטליה מגיע לישורת האחרונה והערב (שבת) נקבעו המתמודדים במשחק הגמר שייערך מחר בשעה 18:00. האלוף המכהן, דניל מדבדב, העפיל לגמר לאחר שניצח אתמול 4:6, 2:6 את קספר רוד הנורבגי, ויפגוש את אלכסנדר זברב שגבר על נובאק דג'וקוביץ' 6:7, 6:4, 3:6 בסיומו של קרב אדיר.
 


דניל מדבדב הרוסי (2 בעולם) שמר על המאזן המושלם שלו בטורניר והעפיל לגמר הטורניר לאחר שגבר 4:6, 2:6 על קספר רוד (8 בעולם). הנורבגי המפתיע העפיל לחצי הגמר הודות לניצחון מרשים על אנדריי רובלב, אך בן ארצו מדבדב הצליח להשיג שבירה בפתיחת המערכה הראשונה. רוד עוד הספיק להימנע משבירה כפולה מהירה, אלא שהאלוף המכהן עשה את העבודה וסגר את הסט הראשון עם 4:6. במערכה השנייה מדבדב כבר לא התקשה להשיג שבירה כפולה, ניצח 2:6 והשלים 0:2 במערכות תוך שעה ו-20 דקות.
 


אלכסנדר זברב הגרמני (3 בעולם) הרשים עם 6:7, 6:4, 3:6 על המדורג ראשון, נובאק דג'וקוביץ' הסרבי. המערכה הראשונה הייתה צמודה לאורך כל אורכה, ובמשחקון המכריע זברב גבר על הסרבי ועלה ליתרון ראשון במערכות. במערכה השנייה דג'וקוביץ' שבר בשוויון 4:4, וניצח את שני המשחקונים האחרונים. במערכה השלישית זברב הצליח לשבור את נולה בתוצאה 1:2, ומאותה נקודה שלט בקצב המשחק, וביצע שחזור לטורניר ב-2018, אז ניצח את נולה באותו שלב בטורניר. אז זה הסתיים בזכייה הראשונה של זברב.

נגישות